Skrzynka po jabłkach – kilka pomysłów jak ją kreatywnie wykorzystać

się ten artykuł?
Co zrobić ze skrzynką po jabłkach? Taką zwykłą, jak te piętrzące się w warzywniakach. Można oczywiście wyrzucić ją na śmietnik. Ale można też postawić na recykling i wyczarować z niej prawdziwe cuda – ładne, praktyczne, zaskakujące. Podsyłamy Wam trzy designerskie pomysły – nas zachwyciły!
Wieszak na kieliszki
Projekt: Luks Piekut
Do wykonania wieszaka będziecie potrzebować: miarki, piły ręcznej do drewna (cierpliwości przy piłowaniu!), papieru ściernego (do wygładzenia nierówności), 4 wkrętów z kołkami rozporowymi, białej farby, pędzelka, opcjonalnie młotka i małych gwoździków (jeśli przepiłowanie sprawi, że deseczki się poluzują).
Zdjęcie i projekt: Luks Piekut | www.luksemburk.com
Zdjęcie i projekt: Luks Piekut | www.luksemburk.com
Wózek dla dzieciaków
Projekt: Marta Morawska
Drewniana skrzynka po jabłkach po wykorzystaniu materiałów znalezionych u taty w garażu została wyposażona w kółka, uchwyt i dyszel – stała się wózkiem dla dzieciaków, które same mogą być w środku, ale także mogą nim przewozić swoje zabawki.
Zdjęcie i projekt: Marta Morawska | www.martamorawska.pl
Zdjęcie i projekt: Marta Morawska | www.martamorawska.pl
Półka na książki
Projekt: Marta Garbińska
Projekt wynika głównie z samego przedmiotu i jego funkcji, którą jest przechowywanie rzeczy. Dodanie gumowych pasów pozwoliło podzielić przestrzeń w skrzynce. Dzięki temu łatwo sięgnąć po każdą książkę. Gumkę można kupić w każdej pasmanterii, a jej zaplatanie jest nieskomplikowane i daje wiele możliwości zabawy przestrzenią wewnątrz skrzynki.
Zdjęcie i projekt: Marta Garbińska | www.behance.net/martagarbinska
Zdjęcie i projekt: Marta Garbińska | www.behance.net/martagarbinska
Polecamy

Reżyserki znów niezauważone przez Akademię Filmową. Organizacja Women In Film domaga się, żeby kobiety w branży filmowej zaczęły być doceniane

Boże Narodzenie bez prezentów, ale za to obowiązkowo z gołąbkami na stole. O ukraińskich świętach opowiada Maryna Kobyłecka

„Wciąż potrzebujemy dotrzeć do symbolicznej mety”. Jak się zmieniają zwyczaje sylwestrowe, mówi kulturoznawczyni
