Przejdź do treści

Skandaliczne słowa Katy Perry do młodej matki. Doprowadziła do jej rezygnacji z programu „American Idol”

Katy Perry
Skandaliczne słowa Kate Perry do młodej matki. Doprowadziła do rezygnacji z programu "American Idol"/ fot. Theo Wargo/WireImage/ Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Zawstydzanie matek jest bardzo kiepskie. Wystarczająco trudno jest być mamą i wystarczająco ciężko być kobietą” – skomentowała Sarah Beth Liebe słowa, jakie usłyszała od Katy Perry. 25-letnia matka trojga dzieci postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w amerykańskim talent show.

Upokarzające słowa Katy Perry

25-letnia Sarah Beth Liebe zdecydowała się odejść z programu „American Idol” po skandalicznych słowach Katy Perry. O swojej decyzji poinformowała na koniec występu w drugim etapie amerykańskiego talent show.

„To był mój ostatni występ w tym programie. Moje serce jest w domu, więc wrócę do domu, do moich dzieci, które mnie potrzebują. Dziękuję” – powiedziała i wybiegła za kulisy.

Wokalistka wzbudziła sporo emocji już po swoim pierwszym przesłuchaniu w 21. edycji programu. Kiedy przyznała, że jest mamą trojga dzieci, Katy Perry zareagowała niestosownie. Artystka teatralnie wstała, odwróciła się plecami i zażartowała, że zasłabła.

„Jeśli Katy położy się na stole, chyba zemdleję” – skomentowała Sarah.

„Skarbie, to ty leżałaś na stole zbyt wiele razy” – odpowiedziała jej Perry. Młoda uczestniczka talent show zareagowała uśmiechem, jednak internauci skrytykowali zachowanie gwiazdy jako wyśmiewające i obraźliwe.

„Młoda matka, która podąża za marzeniami, wychowując jednocześnie swoje dzieci, powinna być wychwalana, a nie poniżana” – komentowali.

Sarah po czasie odniosła się także do całej sytuacji w mediach społecznościowych. Jak przyznała na swoim profilu na TikToku, słowa Perry uderzyły w jej godność jako matki i mocno ją zabolały.

„Myślę, że kobiety wspierające i podnoszące na duchu inne kobiety są fajne, i myślę, że zawstydzanie mam jest bardzo kiepskie. Wystarczająco trudno jest być mamą i wystarczająco ciężko być kobietą” – tłumaczyła.

Zawstydzanie / istock

Uczestniczka amerykańskiego „Idola” zrezygnowała

Młoda mama postanowiła odejść z programu z powodu zbyt dużej presji. Wyjaśniła także, że czuje ogromne wyrzuty sumienia przez poświęcanie uwagi sobie zamiast dzieciom. Przyznała, że całe doświadczenie było dla niej „przytłaczające”. Po rezygnacji Liebe jurorzy byli zdezorientowani i poprosili ją na scenę. Katy Perry próbowała przekonać 25-letnią matkę do pozostania w programie.

„Wiem, że życie jest przerażające i łatwiej jest po prostu odpuścić i odejść niż być odrzuconym. Ale wiem też, że tracisz w ten sposób swój wielki potencjał. Wiem, że kochasz swoją rodzinę, swoje dzieci, ja też jestem mamą, ale pamiętaj: miłość do samej siebie jest tak samo ważna. Nie opuszczaj tej rywalizacji” – apelowała.

Mimo to Sarah była pewna, że ​​dokonała właściwego wyboru. Za kulisami wyznała, że nie czuje, by mogła wygrać program, i nie nadaje się do show biznesu.

„Jestem mamą, odkąd skończyłam 18 lat. Jestem mężatką, odkąd skończyłam 18 lat i nie czuję, że pasuję do tego szablonu” – mówiła.

Dodała również, że nie zdawała sobie sprawy z tego, jak trudno jest jej być z dala od swoich dzieci. Liebe wróciła na scenę, gdzie dowiedziała się, że awansowała do następnej rundy. I chociaż Perry po raz ostatni próbowała ją zatrzymać, odmówiła.

„Byłoby miło, gdyby moje dzieci były trochę starsze” – powiedziała i dodała: „Rozumiem, jak wielka to szansa, ale wciąż chcę wrócić do domu. Choć pewnie kiedy wrócę do domu, będę tego żałować”

@americanidol.02 Sara Beth Is A Mother Of Three And An Accidental American Idol #tiktok #viral #virtual #foryoupage #fypシ #americanidol ♬ original sound – American Idol

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: