Dlaczego wstydzimy się miesiączki? Rozmowa z Kamilą Raczyńską-Chomyn [WIDEO]
Miesiączka – czy wciąż wstydzimy się tego tematu? Dlaczego temat okresu jest stabuizowany? Jak wygląda podejście do miesiączki w polskich rodzinach? Zobacz, co na ten temat mówi Kamila Raczyńska-Chomyn, doula i edukatorka seksualna.
Dlaczego wstydzimy się miesiączki? Jak wygląda podejście do okresu w polskich rodzinach? Jak rozmawiamy o miesiączce w miejscu pracy? Dlaczego wciąż w reklamach okres jest pokazywany jako coś, czego kobieta powinna się wstydzić?
O tabu miesiączki rozmawiają redaktor naczelna Hello Zdrowie Karolina Wierzbińska i Kamila Raczyńska- Chomyn, doula i edukatorka seksualna. Zobacz wideo!
W przestrzeni zakupowej HelloZdrowie znajdziesz produkty polecane przez naszą redakcję:
Z innych części rozmowy Karoliny Wierzbińskiej z Kamilą Raczyńską-Chomyn dowiesz się m.in. kim jest doula, jak powinniśmy rozmawiać o pierwszej miesiączce, w jaki sposób masturbacja i orgazm mogą pomóc w czasie porodu oraz o tym, jak powinnyśmy myśleć o cipce.
Rozmowę znajdziesz na naszym kanale na Youtube.
Nasze teksty zawsze konsultujemy z najlepszymi specjalistami

Zobacz także

„Kaja Godek upodlona menstruacją”. Hanna Lis i Pani Miesiączka zareagowały na wpis działaczki

„Całkowicie mnie obrzydza to, co nasza kultura robi kobietom” – mówi Lena Dunham, aktorka i reżyserka kultowego serialu „Dziewczyny”

„Dzięki gimnastyce słowiańskiej ćwiczonej regularnie, postawa staje się bardziej sprężysta, PMS, bóle kręgosłupa, jak i bolesne miesiączki mijają, wyrównuje się cykl menstruacyjny” – mówi trenerka Julia Marcinowska
Poleć ten artykuł znajomym
Podoba Ci się ten artykuł?
Powiązane tematy:
Polecamy

„Niektórzy ze strachu próbują leczyć się sami. Poznałam historię pacjenta, który wywiercił sobie dziurę w zębie przy pomocy wiertła budowlanego”. O dentofobii mówi Agnieszka Fiedorowicz

„Wyjście z toksycznego związku nie łatwe, ale jest możliwe. I trzeba to zrobić. Dla siebie”. Dr Bogdan Stelmach o niezdrowych relacjach w parze

Bez przygotowanego umysłu nie rozpoznamy przełomu. Serendypia to dar dokonywania szczęśliwych i przypadkowych odkryć
