Przejdź do treści

Danae Mercer pokazuje triki influencerek na pełniejszy biust. „Zobaczysz to na wielu zdjęciach” – podkreśla

Danae Mercer
Danae Mercer pokazała, jak oszukują influencerki na zdjęciach/ fot. Instagram Danae Mercer
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Twoje piersi cię dołują? Oto jak influencerki sprawiają, że zawsze mają takie, które są podniesione!” – pisze Danae Mercer. Ciałopozytywna aktywistka i dziennikarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym pokazała kilka trików, dzięki którym piersi influencerek zawsze wyglądają na pełniejsze i bardziej podniesione. „Potrzebowałam to przeczytać – miałam problemy z zaakceptowaniem faktu, że jestem po płaskiej stronie” – piszą w komentarzach internautki.

„Piersi zmieniają się przez całe nasze życie”

Przeglądasz media społecznościowe i z każdym zdjęciem coraz bardziej tracisz pewność siebie? Spoglądasz w lustro i twoje ciało nie podoba ci się już tak jak kiedyś, a coraz więcej miejsc byś zmieniła? Danae Mercer, ciałopozytywna aktywistka i dziennikarka przypomina, że wiele influencerek, robiąc zdjęcia, oszukuje i przedstawia w mediach społecznościowych nierealne obrazy ciała. Aktywistka na swoim profilu na Instagramie opublikowała krótkie wideo, na którym pokazała, w jaki sposób instagramerki sprawiają, że ich piersi na fotografiach wyglądają na pełniejsze i większe.

„Twoje piersi cię dołują? Oto jak influencerki sprawiają, że zawsze mają takie, które są podniesione!” – wskazała.

Zanim jednak przedstawiła najpopularniejsze triki, przypomniała, że każda z nas jest piękna taka, jaka jest, choć nieustannie się zmieniamy. Mercer niedawno została mamą, a jej piersi przeszły diametralną zmianę w ciągu ostatniego roku.

„Przez jakiś czas były całkiem duże. A teraz są mniejsze i gładsze niż kiedykolwiek wcześniej.

I to jest ok. Ponieważ piersi występują we WSZYSTKICH KSZTAŁACH I ROZMIARACH. I zmieniają się przez całe nasze życie, a nawet w ciągu miesiąca” – podkreśliła.

Danae Mercer

Triki influencerek na podkreślenie piersi

Jak pokazuje Danae Mercer, influencerki stosują kilka trików, dzięki którym ich piersi wydają się na pełniejsze i bardziej podniesione. Pierwszym sposobem jest biustonosz push up. Nie wystarczy jednak założyć go pod zwykłą koszulkę. Często zakładają jeszcze jeden stanik, a na koniec dodatkowo stanik sportowy. Tak, jak pokazuje Mercer, influencerki nierzadko pozują w trzech biustonoszach.

„POZA: Zobaczysz to na wielu zdjęciach w stroju kąpielowym – jedno ramię przyłożone do klatki piersiowej, drugie ramię poprzeczne i pochylone do przodu. Dzięki temu wyglądają na większe, a jednocześnie kurczą biodra i talię” – dodaje kolejny sposób.

Aktywistka pokazuje także popularną w mediach społecznościowych metodę założenia bikini do góry nogami. Niektóre z influencerek malują z kolei piersi bronzerem, dzięki czemu robi się cień i biust optycznie wydaje się większy.

„Tak dla przypomnienia: świat internetowy jest wyselekcjonowany. A twoje piersi są cudowne, niezależnie od tego, jak wyglądają, jednak są dla ciebie odpowiednie i silne” – podsumowała.

Dwie kobiety

Czy Twój biust jest dla Ciebie źródłem kompleksów?

Absolutnie nie, jest super!
Niestety tak, nie podoba mi się
Zobacz wyniki ankiety

Danae Mercer – kim jest?

Danae Mercer jest ciałopozytywną aktywistką i dziennikarką, która na co dzień pokazuje, w jaki sposób obraz ciała widziany w mediach społecznościowych mija się z prawdą. Na swoim profilu na Instagramie często podkreśla, że za idealną figurą wielu influencerek kryją się po prostu odpowiednia poza, oświetlenie i obróbka graficzna. By to udowodnić, publikuje zdjęcia zrobione w tym samym momencie, ale w różnych pozach. Na jednej fotografii widzimy więc smukłe ciało bez cellulitu czy rozstępów, na drugiej natomiast ustawione tak, jak wygląda w rzeczywistości.

Mercer przez kilka lat była redaktorką naczelną magazynów Women’s Health i Men’s Health w Dubaju. Pisze również dla takich tytułów jak CNN i Sunday Times. Jak wyznała, doświadczyła zaburzeń odżywiania m.in. przez presję dotyczącą wyglądu. Świat pokochał ją za szczerość, a jej ciałopozytywne przesłanie przyniosło jej 2,3 mln obserwatorów na Instagramie.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: