Przejdź do treści

65-letnia ikona fitness rządzi w bikini na wybiegu Sports Illustrated. „Wiek to tylko liczba”

Denise i Katie Austin
65-letnia ikona fitness rządzi w bikini na wybiegu Sports Illustrated. „Wiek to tylko liczba”/ Photo by John Parra/Getty Images for Sports Illustrated Swimsuit
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Denise Austin z dumą pokazała, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. 65-letnia instruktorka aerobiku zaprezentowała się w bikini podczas pokazu Sports Illustrated. Była najstarszą kobietą na wybiegu, po którym przeszła wraz ze swoją córką Katie. Jesteśmy zachwycone!

„Naprawdę to robię? W bikini w wieku 65 lat?”

Denise Austin udowodniła, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. 65-latka zdobyła sławę w latach 80. dzięki swoim kultowym filmom fitness. Teraz udowodniła, że jej kariera nie skończyła się wraz z wiekiem. Instruktorka kroczyła dumnie w bikini wraz ze swoją 20-letnią córką Katie podczas pokazu kostiumów kąpielowych Sports Illustrated. Widać, że obie były bardzo szczęśliwe i dumne. Trudno im się dziwić.

„Na początku pomyślałam: ’Naprawdę to robię? Żartujesz sobie? W bikini w wieku 65 lat?’ (…) Ale jakie to było ekscytujące! Niesamowity, naturalny haj. Czułam się zaszczycona, że zostałam zaproszona. A zrobienie tego z moją córką sprawiło, że było to jeszcze bardziej wyjątkowe. Przejście po wybiegu z nią było jednym z najważniejszych momentów w moim życiu” – komentowała.

Jak napisała na swoim profilu na Instagramie, czuła się dumna z tego, że była najstarszą kobietą na wybiegu Sports Illustrated Swimsuit Runway. „To piękne przypomnienie, że wiek to tylko liczba” – dodała.

Sharon Stone pozuje topless bez filtrów i retuszu. "Wdzięcznie nieidealna w ten perfekcyjny dzień"

„Nigdy nie jest za późno”

Denise wyjaśniła, że swoją postawą stara się inspirować inne kobiety, w szczególności te, które skończyły 50 lat. Jak mówiła w jednym z wywiadów w Prevention, „codzienny trening jest jak wkładanie pieniędzy na konto bankowe na rzecz długowieczności”.

„Chcę inspirować kobiety w każdym wieku do dalszego działania – warto. Bycie w tym wieku to świetna zabawa (…) Czuję, że mogę dać kobietom trochę dobrej energii, aby poczuły się lepiej ze sobą. To moja życiowa misja” – mówiła.

Gwiazda fitness skończyła 65 lat i nie zamierza zwalniać tempa. Ostatnio połączyła siły z Easy Spirit i wypuściła nową kolekcję obuwia przeznaczonego do treningów. Austin w każdym z wywiadów powtarza, że sekretem stojącym za jej młodym wyglądem i zdrowiem jest właśnie aktywność fizyczna. Instruktorka codziennie ćwiczy przez 30 minut, spożywa zbilansowane posiłki składające się z „80 proc. zdrowej żywności i 20 proc. smakołyków” oraz dba o odpowiednie nawodnienie.

„Wiem, że ćwiczenia to jeden z najlepszych leków profilaktycznych, więc jeśli możesz dać sobie nawet tylko 10 minut, zrób to, a zobaczysz wielką różnicę. Możesz pomóc swojemu umysłowi i ciału (…) Lubię ćwiczyć nogi w kuchni. Robię pompki, gdy czekam na zaparzenie kawy. Każdego dnia myślę o sposobach, w jakie mogę się bardziej rozciągać i poruszać. Jeśli mogę przekazać jedną wiadomość innym, to pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno” – cytuje jej słowa „FoxNews”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Denise Austin (@deniseaustin)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: