Przejdź do treści

Tom Daley, mistrz świata w skokach do wody, został pierwszym męskim ambasadorem Rimmel

Tom Daley, mistrz świata w skokach do wody, został pierwszym męskim ambasadorem Rimmel / gettyimages
Tom Daley, mistrz świata w skokach do wody, został pierwszym męskim ambasadorem Rimmel / gettyimages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Tom Daley, złoty medalista olimpijski i podwójny mistrz świata w skokach do wody, został pierwszym męskim ambasadorem marki Rimmel. Daley tym samym dołączył m.in. do Kate Moss, Georgii May Jagger, Cary Delevingne czy Rity Ory, które również promowały kosmetyki Rimmel.

Tom Daley – kim jest?

28-letni Tom Daley jest obecnie najlepszym brytyjskim zawodnikiem w skokach do wody i jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie. Chętnie angażuje się w działalność charytatywną, m.in. na rzecz społeczności LGBTQ+, często porusza też ważne kwestie dotyczące zdrowia psychicznego wśród sportowców.

Tom Daley jako pierwszy męski uczestnik brytyjskiego „Tańca z Gwiazdami” występował w parze z innym tancerzem. Był też trenerem w brytyjskim programie „Celebrity Splash”.

Daley w 2013 roku poinformował za pośrednictwem portalu YouTube, że jest gejem i pozostaje w związku z mężczyzną. Film z jego coming outem obejrzano ponad 4,5 mln razy zaledwie dzień po publikacji. Następnie w mediach pojawiła się informacja, że jego partnerem życiowym jest starszy o 20 lat scenarzysta Dustin Lance Black. 1 października 2015, po dwóch latach związku, mężczyźni ogłosili zaręczyny na łamach magazynu „The Times”, a w maju 2017 r. wzięli ślub. W czerwcu 2018 r. zostali rodzicami syna, Robbiego Raya, którego urodziła matka zastępcza.

Mężczyzna promujący Rimmel

„Czuję się zaszczycony, że zostałem pierwszym męskim ambasadorem Rimmel. Bez względu na płeć każdy powinien mieć możliwość wyglądać i czuć się najlepszą wersją siebie. To wspaniałe obserwować, jak branża kosmetyczna staje się coraz bardziej otwarta na różnorodność” – powiedział Daley.

Uczestniczki kampanii Rimmel #iwillnotbedeleted

Nowa era dla marki Rimmel

„Współpraca Rimmel z Tomem Daleyem to początek nowej ery dla naszej marki. Jesteśmy dumni z naszej misji, aby wspierać różnorodność i inkluzywność. Czujemy się zaszczyceni, że Tom został naszym pierwszym męskim ambasadorem. Jako światowej sławy sportowiec, działający na rzecz budowania świadomości w tematyce zdrowia psychicznego i praw LGBTQ+, Tom to świetny wzorzec do naśladowania.

Przez naszą współpracę chcemy wspierać i zachęcać do większej akceptacji piękna w jego różnych obliczach i dostępnej dla wszystkich możliwości wyrażania siebie” – powiedziała Sarah Al Shohaib, senior vice president marki Rimmel.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: