Przejdź do treści

Stulatka zrobiła oszałamiające wrażenie na swoich urodzinach. Pojawiła się w cekinowej sukience i na szpilkach!

W cekinowej sukni i na szpilkach świętowała setne urodziny - 100-latka w niebieskiej cekinowej kreacji zjawia się na swojej imprezie urodzinowej - Hello Zdrowie
W cekinowej sukni i na szpilkach świętowała setne urodziny / Zdjęcie: Screen z nagrania wideo Instagram @lindaikejiblogofficial
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Pewny krok mimo szpilek na stopach, cekinowa kreacja z głębokim dekoltem, uśmiech od ucha do ucha – tak stuletnia Annie wkroczyła na swoje przyjęcie urodzinowe. Nic dziwnego, że wprawiła tym w osłupienie wszystkich zaproszonych gości. Jeśli będzie nam dane świętować swoje setne urodziny, chciałybyśmy zrobić to w takim właśnie stylu!

Stulatka w cekinowej kreacji i szpilkach

Annie świętowała niedawno swoje 100. urodziny. Na zorganizowane w lokalu przyjęcie przybyli jej znajomi i rodzina. Do sieci trafiło nagranie z tej imprezy, na którym widzimy, jak goście oczekują na spektakularne wejście solenizantki. Kiedy stulatka przekracza próg sali, rozbrzmiewa dźwięk oklasków i zachwytu. Nic dziwnego, bo Annie wygląda oszałamiająco!

Na tę okazję wybrała długą niebieską kreację w cekiny z rozcięciem na udach i odkrytymi plecami. Jej głowę zdobi korona, a na stopach ma… szpilki. Wyprostowana, z gracją i pewnym krokiem zmierza w kierunku gości, a następnie zaczyna tańczyć i szczerze celebrować ten czas.

Julian Sobiech

Piorunujące wrażenie

Opublikowane na Instagramie nagranie z przyjęcia urodzinowego Annie robi furorę. Doczekało się już ponad 27 tys. polubień. Komentujący piszą pod postem, że są zachwyceni zarówno spektakularną kreacją stulatki, jak i jej wyprostowaną postawą, gracją, z jaką porusza się i tańczy w szpilkach, a także optymizmem, jaki od niej bije. Nie wierzą, że obchodzi właśnie swoje 100. urodziny, ale potwierdzają to dekoracje świetlne na sali i zapowiedź konferansjera.

„Oto, co ludzie mają na myśli, kiedy mówią, żebyś starzała się z wdziękiem. Starzeje się jak dobre wino”

„Sto lat w zdrowiu wygląda właśnie tak!” – czytamy.

Postawa Annie dowodzi, że pesel to tylko ciąg cyfr, który nie powinien determinować naszych wyborów. Każdy wiek jest dobrą okazją do świętowania, do bycia sobą i nie zwracania uwagi na to, co wypada bądź nie. Szpilki dla stulatki? Jeśli jej kondycja pozwala na to, by chodzić w butach na obcasie, to dlaczego nie? Gdzie jest napisane, że kreacja z dekoltem, odkrytymi plecami i rozcięciem na udach jest zarezerwowana tylko dla młodych kobiet? Jeśli jest w naszym guście, czujemy się w niej atrakcyjne, to nośmy ją niezależnie od metryki.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: