Przejdź do treści

Robert De Niro o późnym ojcostwie: „Nie wykonuję najcięższej roboty”

Na zdjęciu aktor Robert De Niro- HelloZdrowie
Aktor przyznał, że opieka nad najmłodszym dzieckiem spoczywa na partnerce Fot. Laurent KOFFEL/Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Robert De Niro, ikona kina i jedna z największych gwiazd Hollywoodu, ma 80 lat i siedmioro dzieci. Najmłodsze z nich przyszło na świat wiosną. Aktor wciąż jest aktywny zawodowo, o czym świadczą kolejne produkcje, w których możemy go zobaczyć. Nieco inaczej wygląda jego aktywność w sferze rodzicielskiej. Jego wyznanie dotyczące sprawowania opieki nad najmłodszą pociechą zniesmaczyło fanów.

Jest tak, jak jest”

Robert De Niro w kwietniu 2023 roku został ojcem po raz siódmy. Na świat przyszła jego córka Gia, owoc związku z 45-letnią Tiffany Chen. Ze względu na bardzo dojrzały wiek aktora, jego ojcostwo budzi spore emocje. Ostatnio udzielił on wywiadu „The Guardian”, w którym wyznał, jak sprawuje opiekę nad najmłodszym dzieckiem. Okazuje się, że większość obowiązków spoczywa na jego partnerce. Robert De Niro przyznał, że nie zmienia dziecku pieluch. Nie może też córki nosić. To oburzyło internautów.

Jest tak, jak jest. W porządku, to znaczy, nie wykonuję najcięższej roboty. Jestem tam, wspieram moją dziewczynę. Ale to głównie ona zajmuje się dzieckiem. Mamy także pomoc, a to jest bardzo ważne”- powiedział w wywiadzie.

Zapytany przez dziennikarza, czy ojcostwo jest dla niego źródłem radości, odpowiedział twierdząco.

„Oczywiście, że tak. Z dzieckiem jest inaczej niż z moją 11-latką. Czy z moimi dorosłymi dziećmi. Z moimi wnukami. Wszystko jest inne. No cóż, nie rozmawiam z dorosłymi dziećmi w taki sam sposób, w jaki rozmawiam z moim dzieckiem ani z moją 11-latką, chociaż jest całkiem mądra” – porównał relacje.

Al Pacino podczas spotkania w Nowym Jorku

Im starszy, tym bardziej świadomy

Aktor został także poproszony przez dziennikarza magazynu „Today” o wyjaśnienie czym jest dla późne ojcostwo.

Kiedy jesteś starszy, masz świadomość pewnych rzeczy w życiu — dynamiki wszystkiego, dynamiki rodziny. Nie da się uniknąć uczenia się pewnych rzeczy i tego, jak sobie z nimi radzić, jak podchodzić do zwyczajnych spraw” — odpowiedział Robert De Niro.

Pierwsze dziecko aktora: Drena, nie jest jego biologiczną córką. De Niro został jej ojczymem, kiedy brał ślub z jej mamą Diahnne Abbot w 1976 roku. Pierworodny syn Raphael przyszedł na świat 46 lat temu. Później, z Toukie Smith, aktor doczekał się bliźniaków: Juliana i Aarona, którzy mają po 27 lat. Ze związku z Grace Hightowe urodził się syn Elliot (24 lata) oraz wspomniana 11- letnia córka Helen Grace.

 

źródło: theguardian.com

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: