Przejdź do treści

Niezwykłe powitanie w przedszkolu chorującego na raka Adasia. „Siedzę i podlewam rzęsy” – komentują internauci

Dzieci w przedszkolu
Na Adasia w przedszkolu czekało confetti i grupowy uścisk/ fot. printscreen TikTok @dzielniiwaleczni
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Najpiękniejsze, co dziś zobaczyłam”, „Cudowna lekcja wrażliwości miłości i przyjaźni”, „Płaczę. Wspaniałe dzieciaki i panie” – komentują internauci wideo opublikowane na TikToku. Stowarzyszenie Dzielni i Waleczni pokazało, w jaki sposób został przywitany w przedszkolu mały Adaś. Chłopiec właśnie zakończył leczenie onkologiczne i znów może cieszyć się dzieciństwem. Nie oglądajcie bez chusteczek!

Niezwykłe przywitanie w przedszkolu

Historia małego Adasia wzrusza do łez. Chłopiec mieszkający w Augustowie (woj. podlaskie). zachorował na raka. W związku z chorobą musiał przejść długie leczenie, przez co wiele dni spędzał w szpitalu. Nie miał możliwości bawić się z koleżankami i kolegami z przedszkola i korzystać z dzieciństwa tak jak inne dzieci. Adaś od dawna czekał, aż wróci do swoich rówieśników.

Wideo z chwili powitania opublikowano w mediach społecznościowych. Jak widzimy na filmie udostępnionym przez Stowarzyszenie Dzielni i Waleczni na TikToku, mały pacjent został w niezwykły sposób przywitany przez panie przedszkolanki oraz inne dzieci. Kiedy tylko przekroczył próg drzwi, zostało wystrzelone confetti i czekały na niego balony. Wszyscy zaczęli klaskać i cieszyć się na widok chłopca. Po chwili dzieci z przedszkola podeszły przytulić go na powitanie. Adaś stał w miejscu i nie dowierzał, a na jego twarzy malował się wielki uśmiech.

„Adaś po zakończonej walce z rakiem tak został przywitany w przedszkolu” – napisano w opisie filmu.

Ravi Adelekan w brytyjskim "Mam talent"

„Siedzę i podlewam rzęsy”

Wideo z powitania Adasia stało się niezwykle popularne na TikToku. Obejrzało je już niemal 180 tys. internautów i polubiło 12,3 tys. osób. W komentarzach użytkownicy mediów społecznościowych nie kryli swojego wzruszenia. Przesyłali też słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla dzielnego chłopca.

„No i ryczę”

„Wyświetliło mi się przypadkiem, ale siedzę i podlewam rzęsy”

„Takie łzy szczęścia mogą być zawsze. Zdrowia chłopaku, więcej takich łez i takich zakończeń”

„Cudowne i niestety rzadko spotykane w tych czasach”

„Płaczę. Wspaniałe dzieciaki i panie”

„Ale się wzruszyłam. Pięknie, brawo dla pań, dla dzieci. Jesteście wszyscy super”

„Zdróweczka dla Adasia. Wspaniałe przedszkole. Cudowna lekcja wrażliwości miłości i przyjaźni”

„Najpiękniejsze, co dziś zobaczyłam”

„Fajnie mieć takich ludzi wokół” – czytamy w komentarzach.

 

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: