Przejdź do treści

Mąż zarzucił jej, że nic nie robi w domu. Jej odpowiedź zasługuje na medal

Lindsay Donnelly przestała sprzątać dom po zarzutach męża, że nic nie robi. Na zdjęciach jej mieszkanie
Lindsay Donnelly dała nauczkę mężowi po jego słowach, że nic nie robi w domu/ Fot. TikTok @lindsaydonnelly2
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Lindsay Donnelly postanowiła dać nauczkę swojemu mężowi po tym, jak zarzucił jej, że nic nie robi w domu. Kobieta przestała sprzątać i wyjechała na weekend. Pokazała też, jak wygląda jej dom po dwóch dniach. „Nigdy więcej nie zrobiłbym nic dla tego człowieka. On cię nie szanuje, traktuje cię jak bezpłatną pomoc”, „Rozwiedź się z nim” – komentowały internautki pod wideo.

„Mój mąż twierdził, że nic nie robię w domu”

Zlew pełen brudnych naczyń, porozrzucane na podłodze dziecięce zabawki, niezłożone pranie, pomalowana kredkami toaleta, piętrzące się ciuchy na kanapie i kosmetyki w łazience. To efekt zemsty Lindsay Donnelly na swoim mężu. Kobieta postanowiła dać mu nauczkę po tym, jak zarzucił jej, że nie dba o dom.

„Mój mąż twierdził, że nic nie robię w domu” – napisała na udostępnionym wideo na TikToku.

Bałagan, jaki widzimy na wideo, powstał w zaledwie dwa dni. Donnelly przestała sprzątać, zbierać porozrzucane przez dzieci ciuchy i zabawki, nie rozwiesiła pozostawionego w koszu prania, nie wyczyściła toalety i nie zajęła się brudnymi kubkami i talerzami, które powoli przestawały mieścić się na blatach. Wszystko po to, by jej mąż zobaczył, ile trudu kosztuje ją utrzymanie codziennie czystego domu. I doświadczył, jak to wygląda, kiedy rzeczywiście nic nie robi. Kobieta poszła także o krok dalej. Zostawiła dom w takim stanie i wyjechała zrelaksować się z przyjaciółkami na weekend. Wcześniej jednak opublikowała nagranie w mediach społecznościowych, które szybko stało się hitem.

Kiedy Lindsay wróciła do domu, mąż ją przeprosił. Przyznał, że dopiero teraz widzi, ile czasu zajmuje na co dzień doprowadzenie do ładu ich wspólnej przestrzeni.

„Rozwiedź się z nim”

Wideo na TikToku zostało wyświetlone ponad 20 mln razy i wywołało ogromną dyskusję. Pod filmem jest ponad 24 tys. komentarzy, w których internautki podzieliły się swoimi historiami. Niektóre kobiety namawiały również autorkę publikacji do zostawienia męża.

„Pęka mi serce, gdy widzę, jak piękne i silne kobiety są traktowane przez swoich mężów”

„Naprawdę nigdy więcej nie zrobiłbym nic dla tego człowieka. On cię nie szanuje, traktuje cię jak bezpłatną pomoc. Zasługujesz na coś lepszego”

„Rozwiedź się z nim. O jedną osobę mniej do sprzątania”

„To brak szacunku. Zasługujesz na coś lepszego”

„Czuję, że to przywilej, że mój mąż nie jest taki. Ale to właściwie absolutne minimum” – czytamy w komentarzach.

Po kilku dniach Lindsay opublikowała wideo, które nagrała wraz z mężem. Jak wyjaśniła, oboje dzielą się obowiązkami domowymi, a gotowaniem zajmuje się głównie jej mąż. Zdarzają się jednak czasem między nimi nieporozumienia. Autorka tłumaczyła, że mężczyzna jest dobrym partnerem i dostał już odpowiednią nauczkę.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: