Przejdź do treści

Madonna dokonała coming outu na TikToku? O jej nagraniu mówią teraz wszyscy

Madonna dokonała coming outu na TikToku? O jej nagraniu mówią teraz wszyscy / gettyimages
Madonna dokonała coming outu na TikToku? O jej nagraniu mówią teraz wszyscy / gettyimages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Jeśli nie trafię, jestem homoseksualna” – brzmi podpis nowego TikToka Madonny. Piosenkarka na nagraniu trzyma w swoich rękach majtki, a następnie rzuca je w kierunku kosza na śmieci i… pudłuje. Właśnie w ten sposób gwiazda pokazała, że utożsamia się z członkami i członkiniami społeczności LGBTQ+.

Seksualność Madonny

Chociaż o seksualności Madonny mówiono od wielu lat, dopiero teraz gwiazda na swoim TikToku jasno przyznała, że utożsamia się z członkami i członkiniami społeczności LGBTQ+, a fani Madonny uważają, że piosenkarka właśnie dokonała coming outu. O nagraniu, na którym gwiazda celowo pudłuje swoją bielizną do kosza na śmieci, piszą teraz media na całym świecie. I nic dziwnego. Wideo Madonny ma już 23,4 mln wyświetleń.

@madonna♬ original sound – nudy georges

Fani w komentarzach zadają wiele pytań związanych z orientacją seksualną Madonny. Przez lata bowiem piosenkarka była w związkach z mężczyznami. Zdania są podzielone. „Madonna od dekad jest wyoutowaną biseksualistką”, „Kiedyś w wywiadzie powiedziała, że jej zdaniem każdy ma biseksualną naturę” – czytamy w komentarzach.

Joanna Dukiewicz, współtwórczyni inicjatywy Terapeuci dla LGBT+

Coming out na TikToku

Madonna nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie dokonała coming outu na TikToku. Kilka dni temu Shay Mitchell, która zasłynęła rolą Emily w serialu „Słodkie kłamstewka” czy bardzo popularnym na Netfliksie „Ty”, opublikowała na TikToku intrygujące nagranie.

Kanadyjska aktorka i modelka również wzięła udział w nowym trendzie tej aplikacji. Na filmiku dołączyła do innej tiktokerki, która rzuca wyzwanie: „Jeśli identyfikujesz się jako osoba biseksualna… Czy masz zieloną kanapę z weluru?”. W tym momencie Shay Mitchell położyła się właśnie na takiej kanapie. Dla osób znających ten trend stało się jasne, iż w ten sposób oznajmiła, że jest osobą biseksualną.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: