Lidia Popiel, Beata Sadowska, Katarzyna Bonda i Edyta Herbuś bez makijażu w pięknej sesji

Edyta Herbuś, Beata Pawlikowska, Helena Norowicz, Jaga Hupało, Agnieszka Cegielska, Elżbieta Jarosik wzięły udział w projekcie #lessismore. Znane panie na zdjęciach pozują bez makijażu we własnym domu. Projekt stworzyły Patrycja Toczyńska i Carolina Adamczak, założycielki agencji fotograficznej Creative Avenue. Opisują go jako „artystyczny projekt fotograficzny z przesłaniem społecznym”.
Patrycja Toczyńska i Carolina Adamczak, inicjatorki akcji, mówią, że pomysł narodził się z obserwacji współczesnego świata, a projekt ma na celu „przełamywać rzeczywistość”. Przesłanie #lessismore zdecydowały się propagować Lidia Popiel, Beata Sadowska, Katarzyna Bonda, Edyta Herbuś, Beata Pawlikowska, Helena Norowicz, Jaga Hupało, Agnieszka Cegielska, Elżbieta Jarosik, Anna Halarewicz, Katarzyna Zawadzka, Bela Komoszyńska, Ania Rusowicz, Marzena Ugorna, Marta Drożdż, Ewelina Szostkowa, Małgorzata Leitner, Ewa Krajewska, Joanna Hawrot, Marzena Pokrzywińska.
Bohaterki sesji zostały wybrane na podstawie tego, kim są i jaką mają postawę wobec życia. To pozytywne bohaterki i inspirujące kobiety, które mają wpływ na kulturę, sztukę oraz prawa kobiet. Artystki, aktorki, wokalistki, pisarki, kobiety żyjące w zgodzie z hasłem kampanii, „less is more“.
– Chcemy być głosem pokolenia, dla pokoleń, wspólnie, po kobiecemu. Wierzymy, że poprzez synergię kobiecej energii, zapoczątkujemy dialog społeczny i uda się przekonać młode pokolenie dziewczyn i kobiet, że akceptacja upływu czasu i zmian, jakie w nas postępują, jest i może być wartościowym doświadczeniem – mówią założycielki Creative Avenue.
Naturalnie piękne kobiety to artystyczny projekt fotograficzny z przesłaniem społecznym, którego ideą jest pokazanie rzeczywistego źródła kobiecego piękna w dzisiejszym zamaskowanym świecie.
- Żyjemy w czasach, w których niezgoda na „przekwitanie i przemijanie z godnością” zbyt mocno opanowała codzienność. Młode dziewczyny inspirują się celebrytkami z twarzami bez wieku: idealnie wygładzonymi, skrojonymi na miarę niczym wybranymi z katalogu - inicjatorki tłumaczą, dodając, że to właśnie metamorfozy, jaką na przestrzeni lat przechodzą nasze ciała, decydują o tym, kim jesteśmy.
Zobacz także

„Kobiety cierpią w zaciszu własnej łazienki”. O tabu cewki moczowej rozmawiamy z ginekolożką dr Hanną Szwedą

Dlaczego kobiecy organizm potrzebuje więcej snu niż męski? Poznaj 10 faktów o zdrowiu kobiet

„To, że nie mamy cycka, to nie znaczy, że nie jesteśmy kobietami”. Alicja Czarnecka o życiu po raku
Podoba Ci się ten artykuł?
Polecamy

„Mają błysk w oku, kiedy świadomie i z czułością się ich dotknie”. O tym jak masaż zmienia życie seniorów chorych na alzheimera

Rodzicu, nie musisz wiedzieć, co to „krindż”. Możesz brzmieć dziadersko, ale bądź obecny

Na wiosnę o śmierci. „Myślenie o końcu, o tym, że jesteśmy wszyscy śmiertelni, paradoksalnie budzi do życia”

„Erotyka zasługuje na rewolucję, zasługuje na dobrą literaturę i na to, żebyś mogła otwarcie wymieniać pozycje z gatunku erotyki wśród swoich ulubionych książek”
się ten artykuł?