Kasia Dziurska: To mit, że przy SIBO nie można jeść węglowodanów. Jem je do każdego posiłku [WIDEO]
Chorujesz na SIBO albo na Hashimoto? A może zmagasz się z jedna i drugą chorobą? Zastanawiasz się, czy oprócz endokrynologa warto wybrać się do dietetyka? Zobacz, co na ten temat mówi Katarzyna Dziurska, autorka książki „Moje życie z Hashimoto i SIBO”.
– Nie mogłam jeść surowych rzeczy, mogłam jeść tylko to, co było ugotowane. Więc zawsze na wyjazdach musiałam tego pilnować i mieć zawsze ze sobą palnik i rondelek – mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak Katarzyna Dziurska, instruktorka fitness i autorka książek na temat SIBO i Hashimoto.
Opowiada o tym, co jej przyniosła zmiana diety i co ona zakładała i czego musiała się wyrzec. Mówi też, jakie słyszała opinie na temat diety dla osób zmagających się z tymi chorobami i z jakimi mitami na ten temat się spotkała.
Zobacz także
„Gdy próbowałam rozwikłać tajemnicę swoich dolegliwości brzusznych, odbiłam się od ściany”. Kasia Dziurska o SIBO
„Ciągle odczuwasz głód i nie możesz schudnąć? Sprawdź, czy to nie leptynooporność” – apelują autorki Ogarnij Hashimoto
„Jestem idealnym przykładem na to, że z IBS można wygrać…” – dietetyczka Roksana Środa wyjaśnia, czym jest IBS (zespół jelita nadwrażliwego) i jak z nim walczyć
Podoba Ci się ten artykuł?
Powiązane tematy:
Polecamy
Agata Baranowska: „Nie chodzi o to, żeby się cisnąć i codziennie zmuszać. Da się być aktywnym i mieć z tego zarówno frajdę, jak i korzyści zdrowotne”
Cała prawda o bieżni mechanicznej. Czy faktycznie jest lepsza niż bieganie w terenie?
Wyciskanie żołnierskie (OHP) – na czym polega, jakie mięśnie pracują
Rodzaje treningów. Siłowy, obwodowy, funkcjonalny – jaki rodzaj aktywności wybrać dla siebie?
się ten artykuł?