Przejdź do treści

Ewa Chodakowska skrytykowana za „męską” sylwetkę. Trenerka nie pozostała obojętna

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarza internautki krytykującej jej ciało/ fot. Andras Szilagyi/ MWMedia
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Ewa Chodakowska znalazła się pod kolejnym ostrzałem krytyki. „Ciało troszeczkę przypomina faceta, jak dla mnie lekko nieapetyczne” – napisała jedna z internautek pod wideo trenerki. Instruktorka fitness stawiła czoła hejterce i odpowiedziała.

„Jak dla mnie nieapetyczne”

Ewa Chodakowska, określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy „królowej fitnessu”, wielokrotnie spotkała się już z niemiłymi komentarzami na swój temat. Trenerka w ostatnim czasie została skrytykowana m.in. za skąpy strój, w którym pokazała serię ćwiczeń, czy (po raz kolejny) za swoją decyzję o bezdzietności. Tym razem z niepochlebnymi komentarzami spotkało się jej najnowsze nagranie, na którym zaprezentowała tzw. „fit-dance”. Chodakowska tańczy na nim w rytm muzyki z gumą treningową. Jednej z internautek nie spodobała się jednak umięśniona sylwetka trenerki i wyraziła swoją opinię w komentarzu.

„Muzyka super, a i ruchy prawidłowe, jedynie ciało troszeczkę przypomina faceta, jak dla mnie lekko nieapetyczne” – napisała.

Trenerka nie pozostała obojętna i postanowiła odpowiedzieć na krzywdzące słowa.

„Pani Halinko… z całym szacunkiem, ale nie zamieniłabym się z Panią na ciała” – odpisała z przekąsem.

Chodakowska jednak dolała jedynie oliwy do ognia. Kobieta odpisała i próbowała wyjaśnić swoją postawę.

„Moje drogie dziecko, w to nie wątpię, któżby chciał 63-letnie wymieniać” – napisała i dodała: „Wyrzeźbione ciało nie zawsze, przynajmniej dla mnie, nie znaczy zawsze zdrowe, seksowne, trzeba po prostu pokochać siebie, ale też co nie znaczy, żeby unikać ruchu, ćwiczeń itp.”

Ewa Chodakowska- Hello Zdrowie

„Proszę dawać młodszym dobry przykład”

Odpowiedź pani Haliny nie zakończyła sporu kobiet. Ewa Chodakowska dość szybko zareagowała i pozostawiła internautce dłuższą wypowiedź do przemyślenia.

„Zatem proszę o swoje 63-letnie dbać. Ja dbam przede wszystkim o zdrowie… tak, żeby w wieku 63 lat przede wszystkim dobrze się czuć… być sprawną i być kompletnie wyzbytą potrzeby zostawiania nieeleganckich komentarzy na profilach obcych i kilka dekad młodszych kobiet. Tak po ludzku nie wypada Pani Halinko” – napisała.

I zaznaczyła, że postawa kobiety nie jest dobrym przykładem dla innych. Mimo wszystko trenerka dodała także kilka ciepłych słów.

„Ma Pani rodzinę… proszę dawać młodszym dobry przykład. I proszę z siebie nie rezygnować! Ruch dobrze działa nie tylko na ciało, ale tez na psychikę. Będzie Pani tryskać dobrą energią i tej pani życzę. A moim męskim ciałem proszę się nie przejmować. Ja nie narzekam… ani mój mąż… ani nikt na kogo opinii mi zależy” – podsumowała.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: