Przejdź do treści

Carmen Dell’Orefice w półnagiej sesji zdjęciowej. 91-letnia supermodelka zachwyca!

91-letnia supermodelka w półnagiej sesji zdjęciowej. Carmen Dell'Orefice pokazuje, że wiek to tylko liczba / gettyimages
91-letnia supermodelka w półnagiej sesji zdjęciowej. Carmen Dell'Orefice pokazuje, że wiek to tylko liczba / gettyimages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Nowa sesja zdjęciowa Carmen Dell’Orefice zachwyca! Chociaż 91-latka jest najstarszą pracującą supermodelką, nie wstydzi się swojego ciała i pokazuje, że wiek to tylko liczba. Dell’Orefice dla magazynu „New You” zapozowała w pościeli. „Zjawiskowa kobieta” – piszą fani. 

Carmen Dell’Orefice w półnagiej sesji

Chociaż renesans kariery Carmen Dell’Orefice nastąpił pod koniec XXI wieku, gdy zbliżała się do siedemdziesiątki, już jako 15-latka pojawiła się na okładce „Vogue’a”. Ale im była starsza, tym więcej dostawała propozycji. To jej twarz promowała kosmetyki Lancaster, zegarki Rolex czy ubrania GAP. Dell’Orefice to też ulubienica projektantów: Diora, Jeana Paula Gaultiera czy Thierry’ego Muglera. Kilka lat temu ta supermodelka została wpisana do „Księgi rekordów Guinnessa” jako najdłużej pracująca modelka na świecie. I nic dziwnego. W czerwcu 2022 roku kobieta skończyła 91 lat, a nadal jest rozchwytywana.

Niedawno Carmen Dell’Orefice wzięła udział w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego magazynu „New You”. Autorem zdjęć jest Fadil Berisha, który specjalizuje się w fotografowaniu celebrytów. 91-latka przykrywa się na nich jedynie kołdrą.

„Chodzi o sposób myślenia artysty stojącego za aparatem. Umysł fotografa jest wysoko, nie w rynsztoku. Wszystko, co się dzieje, to jego projekcja, my jesteśmy zaś cichymi aktorami” – powiedziała modelka o sesji.

Supermodelka z lat 90. pierwszy raz pokazała się na okładce „Vogue’a” po operacji, która oszpeciła jej twarz. „Próbuje kochać siebie taką, jaka jestem”

„Daję sobie taką samą miłość i opiekę, jak swojej córce”

Przy okazji sesji zdjęciowej Carmen Dell’Orefice udzieliła magazynowi „New You” wywiadu. Zapytano ją m.in. co sprawia, że czuje się młodo.

„Po prostu daję sobie taką samą miłość i opiekę, jak swojej córce” – wyjaśniła.

Zdaniem supermodelki, „codziennie się rozwijamy, aż do chwili, gdy odejdziemy z tego świata”.

„Wyciągasz lekcje z dnia poprzedniego i ciągle zmieniasz siebie. Jak wskazówki zegara… Czas mija, ale nie przyglądasz się, jak się poruszają. Dzieje się to z ludźmi codziennie i tak sobie radzisz, akceptując zmianę. Ale inteligencja jest znana z prostoty, ponieważ mniej znaczy więcej w prawie wszystkim w życiu, z wyjątkiem miłości” – powiedziała Dell’Orefice.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: