Przejdź do treści

Abbi Jacobson i Jodi Balfour powiedziały sobie „TAK”. „Pobrałyśmy się!” – poinformowały aktorki

Abbi Jacobson i Jodi Balfour
Abbi Jacobson i Jodi Balfour powiedziały sobie tak podczas ceremonii w NOwym Jorku/ fot. Michael Kovac/Getty Imagesz
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Abbi Jacobson i Jodi Balfour zostały małżeństwem! Aktorki wzięły ślub w Nowym Jorku w obecności rodziny i przyjaciół. O ceremonii poinformowały za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Nie była taka, jakiej się spodziewałyśmy, ale dokładnie taka, na jaką liczyłyśmy” – przyznała Jacobson.

Abbi Jacobson i Jodi Balfour są małżeństwem

Abbi Jacobson, gwiazda serialu „Broad City”, i Jodi Balfour, znana z „Teda Lasso” czy „For All Mankind”, podzieliły się radosną nowiną. Aktorki w mediach społecznościowych poinformowały, że są małżeństwem. Udostępniły również zdjęcia ślubne, które powstały we współpracy z magazynem Cultured. Ceremonia odbyła się w Nowym Jorku.

„Pobrałyśmy się!” – napisała Balfour na swoim profilu na Instagramie.

Na opublikowanych zdjęciach można zobaczyć całujące się aktorki w otoczeniu kwiatów i bijących im brawa gości. Balfour na tę specjalną okazję wybrała tradycyjną białą suknię. Natomiast Jacobson miała na sobie czarną sukienkę o kroju syreny bez ramiączek. Ceremonię została zaplanowana na świeżym powietrzu, lecz deszczowa pogoda spowodowała, że ​​zorganizowano uroczystość w formie bufetu w Public Records.

„Ceremonia nie była taka, jakiej się spodziewałyśmy, ale dokładnie taka, na jaką liczyłyśmy” – przyznała Jacobson. „To naprawdę był jeden z tych wieczorów. Byliśmy w ciemnym drewnianym pokoju bez okien, z obłędnym nagłośnieniem i kulą dyskotekową. Piękne stroje wszystkich stały się mokrymi szmatami. Palili ludzie, którzy normalnie nie palą. A nasze mamy tańczyły horę” – cytuje Jodie Balfour magazyn „Culture”.

Para zaczęła spotykać się w 2020 roku, jednak trzymała swoją relację w tajemnicy. Dopiero rok później oficjalnie potwierdziła swój związek.

„365 dni najlepszej niespodzianki w moim życiu” – napisała wtedy Balfour w mediach społecznościowych.

Aktorki pierwszy raz pokazały się publicznie razem na czerwonym dywanie w sierpniu 2022 roku podczas premiery serialu „Ich własna liga”. W tym samym miesiącu para ogłosiła swoje zaręczyny.

Jessica Madsen, - Hello Zdrowie

„To jak powrót do domu”

Abbi Jacobson pierwszy raz otworzyła się na temat swojej orientacji seksualnej w 2018 r. Podczas wywiadu w Vanity Fair aktorka przyznała, że umawia się z kobietami i mężczyznami. Szerzej w tym temacie wypowiedziała się w 2021 r. podczas Miesiąca Dumy.

W tym ostatnim dniu Miesiąca Dumy odchodzę od mojego poczucia nieadekwatności, strachu przed zajęciem miejsca, które nie jest dla mnie przeznaczone, i mojej potrzeby, aby zrobić to dobrze… żeby powiedzieć, jakim niezaprzeczalnym uwolnieniem to było” – napisała na Instagramie.

Aktorka wyznała, że po deklaracji poczuła się „jak w domu”.

„To jak powrót do domu w sposób, który otwiera życie. Mam nadzieję, że to był dla was szczęśliwy miesiąc! Będę dalej świętować” – dodała.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: