Przejdź do treści

57-letnia Shania Twain o pozowaniu nago: „Nadszedł czas, aby poczuć się dobrze we własnym ciele i zrzucić tę skórę niepewności”

Shania Twain
Shania Twain o pozowaniu nago w wieku 57 lat: „Nadszedł czas, aby poczuć się dobrze we własnym ciele i zrzucić tę skórę niepewności”/ Photo by Andreas Rentz/Getty Images for ZFF
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Nie robiłam tego, kiedy byłam młodsza, więc zrobię to teraz. Mam zamiar pokazać, że czuję się dobrze we własnej skórze” – powiedziała Shania Twain. 57-letnia wokalistka postanowiła pokazać się nago na okładce swojego nowego albumu muzycznego.

„Czuję się dobrze we własnej skórze”

Shania Twain, słynna kanadyjska piosenkarka, która skończyła latem 57 lat, wystąpiła nago na okładce swojego nowego albumu „Queen of Me”. Jak sugeruje tytuł, płyta będzie o miłości do siebie, dlatego Twain postanowiła rozebrać się i pokazać, że kocha swoje ciało. Artystka zapozowała jedynie w kowbojskich butach i… kapeluszu.

„Nie robiłam tego, kiedy byłam młodsza, więc zrobię to teraz. Mam zamiar pokazać, że czuję się dobrze we własnej skórze” – powiedziała.

Ikona muzyki country wyznała, że rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Jak przyznała, czuje się teraz o wiele pewniej niż w młodości. Z tego powodu chce, aby jej nowa płyta przedstawiała ją robiącą wszystkie rzeczy, na które kiedyś nie miała odwagi.

„Byłam bardzo niepewną siebie kobietą, byłam jedną z tych nastolatek, które nigdy nie nosiły bikini na plaży” — powiedziała w rozmowie z „TalkShopLive” i dodała: – „Nadszedł czas, aby poczuć się dobrze we własnym ciele i zrzucić tę skórę niepewności”.

"Żadne maniery czy etykiety nie zniszczą we mnie prawdziwej kobiety". Post Mądrej Babci zachwycił internet i stał się viralem

„Teraz mniej przepraszam”

Twain powiedziała w trakcie rozmowy, że pokazanie się nago wiązało się dla niej również z dużą odwagą. Jak przyznała, jest to szczególnie trudne, kiedy wkrada się niepewność związana ze starzeniem się.

„Powtarzanie sobie tej wiadomości było początkiem, po prostu mówiłam: 'OK, nie mam nic przeciwko temu, jak wyglądam, dobrze się starzeję, czuję się dobrze i czuję się dobrze ze sobą'” – powiedziała.

Zdobywczyni nagrody Grammy dodała również, że im jest starsza, tym mniej jest podatna na krytykę innych ludzi.

„Teraz mniej przepraszam za to, jaka jestem, jak wyglądam” – wyjaśniła.

Twain nie opublikowała jeszcze okładki swojego nowego albumu, który ma ukazać się w lutym w przyszłym roku. Podzieliła się jednak pierwszymi zdjęciami z sesji na swoim profilu na Instagramie.

„Życie jest krótkie, a ja chcę uskrzydlać, być kolorowa, nieskruszona i pełna mocy. Chcę nieść jasne przesłanie, szczególnie jako kobieta, aby zawsze pamiętać o swojej mocy i mam nadzieję, że piosenki będą dla ciebie przypomnieniem o tej samej mocy, która jest w tobie!” – napisała w przesłaniu do swoich fanów.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: