Przejdź do treści

Zabawy erotyczne to nic wstydliwego! Jaka będzie dobra na początek? Mówi trenerka kreatywnego seksu Joanna Keszka [WIDEO]

Joanna Keszka - zabawy erotyczne to kolejny temat, który porusza
Joanna Keszka - zabawy erotyczne to kolejny temat, który porusza
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Jaka jest najlepsza na początek eksperymentów zabawa erotyczna? I dlaczego czasem pozbycie się majtek pomaga kobietom, nie tylko w łóżku? O tym w rozmowie z Kamilą Ryciak mówi autorka książki „Potęga zabawnego seksu” Joanna Keszka.

Zabawy erotyczne – wybierz odpowiednią dla siebie

Szukasz zabawy erotycznej, która urozmaici twoje życie seksualne? Nie ma lepszej osoby, która mogłaby Ci poradzić w tej kwestii lepiej, niż… trenerka kreatywnego seksu i autorka książki „Potęga zabawnego seksu”, Joanna Keszka. Chcesz się dowiedzieć, na czym polega zabawa „Sahara i Alaska” i dlaczego warto od niej zacząć otwieranie się na nowe doznania? I dlaczego czasem warto zamienić się w „tańczącą bez majtek”? Koniecznie obejrzyj rozmowę z Joanną Keszką.

wibrator

Obejrzyj rozmowę z Joanną Keszką!

Zobacz rozmowę na temat zabaw erotycznych temat na naszym kanale na YouTubie. Jest już dostępna pierwsza część całego wywiadu z Joanną Keszką o intrygującym tytule: „Zacznijmy puszczać się w seksie” oraz druga – o tym, jak możemy wykorzystać jedzenie w łóżku.

Już wkrótce pojawią się jego kolejne części. Dowiesz się z nich, jaki jest przepis na udane życie seksualne i jak można je łatwo zepsuć, czym jest pulsator i czym się różnią od siebie rodzaje wibratorówJoanna Keszka mówi otwarcie i bez wstydu o tym, co sprawia przyjemność, a o co bałaś się zapytać!

Keszka to autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie” i „Potęga zabawnego seksu”. Jest ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, autorką scenariuszy erotycznych i nieustraszoną testerką wibratorów. Prowadzi też butik ze zdrowymi i eleganckimi gadżetami dla kobiet i par.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: