Przejdź do treści

„Wagina to najbardziej szczery i emocjonalny organ”. Joanna Keszka o tym, dlaczego udany seks zaczyna się od „obejrzenia swojej cipki” [WIDEO]

Joanna Keszka
Joanna Keszka
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– Gdy jesteśmy w kontakcie z naszą cipką, może nam naprawdę wiele powiedzieć na temat tego, w jakim momencie życia i związku jesteśmy. Głowę oszukasz, cipki nie oszukasz – podkreśla Joanna Keszka. W rozmowie z Kamilą Ryciak wyjaśnia, dlaczego jeśli chcemy odważyć się na więcej w łóżku, najpierw powinnyśmy nabrać odwagi, żeby… przyjrzeć się swojej cipce. 

Jak otworzyć się w łóżku? Przepis jest prosty

Joanna Keszka to autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie” i „Potęga zabawnego seksu”. Jest ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, autorką scenariuszy erotycznych i nieustraszoną testerką wibratorów. Prowadzi też butik ze zdrowymi i eleganckimi gadżetami dla kobiet i par.

W rozmowie z Kamilą Ryciak porusza kolejny ważny temat. W rozmowie w studiu Hello Zdrowie radzi, co zrobić jeśli chcemy „zacząć nowe rozdanie” w naszym życiu seksualnym i nabrać wiatru w naszych „erotycznych żaglach”! Podaje konkretne wskazówki, co zrobić, żeby w łóżku zaczęła dziać się magia i żebyśmy przełamały swoje bariery. Od czego zacząć? Od siebie! Samomiłość popłaca.

– Oglądajmy swoje cipki – zachęca Keszka. – Gdy jesteśmy w kontakcie z naszą cipką, może nam naprawdę wiele powiedzieć na temat tego, w jakim momencie życia i związku jesteśmy. Głowę oszukasz, cipki nie oszukasz – podkreśla.

nastolatka z różowymi włosami

Obejrzyj rozmowę z Joanną Keszką!

Zobacz rozmowę na temat tego, jak łatwo można zepsuć swoje życie seksualne, na naszym kanale na YouTubie. A dowiesz się, jakie zachowanie w łóżku może się skończyć bardzo źle! I jak odwrócić tę sytuację.

Jest już dostępna pierwsza część całego wywiadu z Joanną Keszką o intrygującym tytule: „Zacznijmy puszczać się w seksie”. W kolejnych rozmawiamy m.in o tym, jak możemy wykorzystać jedzenie w łóżku , o zabawach erotycznych oraz o gadżetach, które mogą nam się przydać w łóżku. Joanna Keszka mówi otwarcie i bez wstydu o wszystkim tym, co sprawia przyjemność, a o co bałaś się zapytać!

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: