Przejdź do treści

Umierająca mama nagrała piosenkę dla 7-letniego syna. Zwróciła się z poruszającym apelem do internautów

Cat Janice i jej syn siedzą na łóżku w hospicjum
Piosenka Cat Janice bije rekordy popularności i znalazła się na liście TOP 40 przebojów Billboard/ fot. Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Cat Janice, artystka i mama 7-letniego Lorena, zwróciła się do swoich fanów z nietypową prośbą. Artystka umiera na raka i pragnie zabezpieczyć finansowo przyszłość swojego syna. W tym celu nagrała popowy utwór, którego prawa przepisała na chłopca. Reakcja internautów z całego świata była natychmiastowa. Ta historia wyciska łzy!

Poruszający apel Cat Janice

Media społecznościowe mają potężną moc, co udowodniono już przy niejednej akcji społecznej. Tym razem internauci również stanęli na wysokości zadania. W mediach społecznościowych masowo udostępniają filmiki z wykorzystaniem utworu Cat Janice.

29-letnia artystka w 2021 r. usłyszała diagnozę agresywnego mięsaka. Janice przeszła chemioterapię i radioterapię, jednak leczenie nie przyniosło oczekiwanych efektów. W ubiegłym roku artystka poinformowała swoich fanów, że wykryto u niej przerzuty do płuc. Piosenkarka przebywa obecnie w amerykańskim hospicjum, a lekarze nie dają jej dużych szans na przeżycie. Wokalistka na bieżąco informuje fanów o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ostatnim czasie zwróciła się do nich z nietypową prośbą.

Janice jest mamą siedmioletniego chłopca Lorena, o którego przyszłość postanowiła zawalczyć. W tym celu nagrała wesołą, popową piosenkę, do której prawa przekazała swojemu synowi. W ten sposób pragnie zabezpieczyć finansowo jego życie, kiedy jej zabraknie. Udostępniła poruszający apel, w którym poprosiła użytkowników mediów społecznościowych, by jak najczęściej przekazywali utwór dalej.

„Cały dochód przekazuję mojemu synowi, który ma duże uzdolnienia muzyczne, mając nadzieję, że dam mu możliwość realizacji marzeń w przyszłości” – powiedziała Janice w jednym z wywiadów.

Pani Henryka

„Wszyscy powinni udostępnić tę piosenkę”

Utwór „Dance You Outta My Head” bije rekordy popularności i znalazł się na liście TOP 40 przebojów Billboard. Tylko na TikToku udostępniono już niemal 200 tys. filmów z użyciem piosenki Janice.

„Wszyscy powinni udostępnić tę piosenkę”

„Jako osoba chora na raka w dzieciństwie proszę, proszę, proszę, udostępniajcie ten utwór”

„Chłopiec traci przez raka mamę, która stworzyła dla niego ten utwór i przekazała mu prawa. To nasza nowa piosenka do tańczenia”

„Cat i jej syn zasługują na to. Udostępniaj”

„Mój tata zmarł na raka, kiedy miałam pięć lat. Nie mogłabym tego nie udostępnić”

„Mój tata umarł, kiedy miałam siedem lat. Moja mama zmarła, kiedy miałam dziewiętnaście lat (oboje na raka). Nie było innej opcji, musiałam przyłączyć się do akcji i udostępnić ten utwór”

„Może nie mam żadnych zasięgów, ale liczę, że jakkolwiek pomogę” – piszą internauci pod swoimi filmami.

@merrickhannaThe song is called Dance You Outta My Head and it’s such a bop♬ Dance You Outta My Head – Cat Janice

@louisdavis_♬ Dance You Outta My Head – Cat Janice

@viktoria._sander♬ Dance You Outta My Head – Cat Janice

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: