Przejdź do treści

Selena Gomez promuje ciałopozytywność. „Nie będę niczego wciągać. Normalne brzuchy wracają do mody”

Selena Gomez / gettyimages
Selena Gomez / gettyimages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Selena Gomez przebywa obecnie na wakacjach we Włoszech. I to właśnie ostatnie nagranie z jej urlopu podbiło internet. Obejrzano je ponad 14 milionów razy! Piosenkarka pokazała na nim, że każde ciało jest piękne i nie zamierza robić niczego wbrew sobie, by podobać się innym. Nas przekonała!

Selena Gomez i jej ciałopozytywność

Selena Gomez już od dawna promuje ciałopozytywność i nie przejmuje się żadnymi komentarzami na temat jej wyglądu. Jak sama mówi, zawsze znajdzie się jakieś „ale”. Najważniejsze to jednak czuć się dobrze w swoim ciele.

Nie zawsze jednak tak było. Selena Gomez na cztery lata zniknęła z mediów społecznościowych. Jeszcze niedawno piosenkarka zmagała się z załamaniem nerwowym. Swoim fanom opowiedziała także, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Pomimo wszystkich trudności, Selena Gomez stara się jednak nie poddawać. Piosenkarka promuje też wiele treści na temat zdrowia psychicznego, czym chce pomóc innym.

„Szczerze mówiąc, nie dbam o moją wagę, ponieważ ludzie i tak o tym będą chrzanić. 'Jesteś zbyt drobna’. 'Jesteś za duża’. 'To nie pasuje’. Jestem doskonała taka, jaka jestem. Morał z tej historii? Nara!” – mówiła Gomez w kwietniu tego roku, dodając, że nigdy wszystkim nie dogodzimy, a ona nie ma zamiaru brać udziału w wyścigu do nieosiągalnej doskonałości.

Selena Gomez wyjaśniła też, że życie w świetle blasku fleszy paparazzi, na widoku publicznym od bardzo młodego wieku wiąże się z ogromną presją.

„Świadomość, że każdy na ciebie patrzy, ocenia i komentuje twój wygląd, zachowanie oraz wybory życiowe, uniemożliwia normalne życie, sprawia nieustający dyskomfort” – dodała.

Selena Gomez

Nie wciągam brzucha!

Teraz Selena Gomez po raz kolejny jest na ustach wszystkich. Tym razem jednak sama się na to zgodziła, publikując na TikToku nagranie, które szybko stało się viralem. Piosenkarka nagrała krótkie wideo z podłożonym dźwiękiem od YouTubera, LaTasha Kebe. Na filmiku jest w stroju kąpielowym, bez makijażu. Nie wciąga brzucha.

Ruszając ustami, Gomez wypowiedziała tekst: „I’m not sucking s*** in. Real stomachs is coming the f***** back, okay?” [tłum. Nie wciągam (brzucha – red.). Prawdziwe brzuchy wracają do mody, okej?”].

Na post zareagowało tysiące fanów.

„Sprawiasz, że czuje się komfortowo w swojej skórze”, „Ona jest ikoną, ona jest legendą”, „BODY POSITIVITY! JAKIE TO ODŚWIEŻAJĄCE” – czytamy w komentarzach.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Selena Gomez  po raz kolejny pokazała, że kocha swoje ciało. Jeśli teraz, nawet nieświadomie wciągasz swój brzuch, spróbuj go puścić. To nic złego!

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: