Przejdź do treści

Reporterka z fantastyczną ripostą na komentarz widza o jej ciele. „Pokazuje nam, jak stawić czoła prześladowcom z wdziękiem i profesjonalizmem”

Leslie Horton
Film z odpowiedzią Leslie Horton ma już ponad 3,6 mln wyświetleń w mediach społecznościowych/ fot. X @GlobalCalgary
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Leslie Horton, kanadyjska reporterka odpowiedziała na wizji hejterowi, który skrytykował jej wygląd i garderobę. „Poradziłaś sobie z tym jak mistrzyni!”, „Dziękuję za odpowiedź pełną klasy”, „Wyglądasz pięknie, nie zmieniaj się” – czytamy komentarze pod wiralowym filmem z udziałem prezenterki.

Reakcja dziennikarka na komentarz dotyczący jej ciała

Kanadyjska reporterka Leslie Horton zachwyciła publiczność na całym świecie po fantastycznej ripoście na antenie. Dziennikarka przedstawiała wiadomości o ruchu drogowym w programie Global News Morning Calgary, kiedy dostała niemiłą wiadomość od jednego z widzów. Nadawca e-maila w obraźliwy sposób skrytykował wygląd i wybór garderoby prezenterki. 59-latka postanowiła skorzystać z okazji i podczas audycji odpowiedziała na komentarz.

„Mam zamiar odpowiedzieć na e-mail, który właśnie otrzymałam, a który brzmi: 'Gratuluję ciąży'” – powiedziała Horton na antenie i dodała dalszą część wiadomości: „Jeśli masz zamiar nosić stare spodnie kierowcy autobusu, musisz spodziewać się takich e-maili”

„Więc dziękuję za to” – odpowiedziała sarkastycznie dziennikarka. Horton postanowiła dodać kilka słów wyjaśnienia. Jej riposta wbija w ziemię.

„Nie, nie jestem w ciąży. Właściwie to w zeszłym roku straciłam macicę z powodu raka” – odpowiedziała.

Horton w styczniu 2022 r. poszła na urlop z powodu diagnozy raka. Do pracy wróciła w kwietniu br. Informacja o chorobie nie była jednak jedyną rzeczą, jaką reporterka przekazała swojemu hejterowi.

„Tak wyglądają kobiety w moim wieku. Jeżeli to dla ciebie obraźliwe, to masz pecha. Pomyśl o mailach, które wysłałeś” – dodała.

„Poradziłaś sobie z tym jak mistrzyni!”

Film z nagrania został udostępniony na profilu stacji Globar Calgary na platformie X (dawny Tiwtter). Wideo obejrzało ponad 3,6 mln osób. Internauci w komentarzach nie szczędzą reporterce oklasków. Pojawiły się także słowa wsparcia.

„Przykro mi, że musisz mieć do czynienia z trollami, Leslie. Bądź dalej sobą i wciąż piękną”

„Brawo dla ciebie Leslie, bardzo dobra reakcja!”

„Wyglądasz pięknie, nie zmieniaj się”

„Dziękuję za odpowiedź pełną klasy. Przykro mi, że musiałaś odpowiedzieć tej niemiłej osobie. Masz moje wsparcie i szacunek”

„Poradziłaś sobie z tym jak mistrzyni!”

„Jesteś w telewizji, a ten ktoś po prostu chowa się za klawiaturą”

„Jestem 60-letnim mężczyzną, który obecnie ociera łzy po usłyszeniu reakcji Leslie… w jakim brutalnym świecie żyjemy”

„Leslie Horton to gwiazda i skarb. Podziwiam ją za to, że nie toleruje takich osób i pokazuje nam wszystkim, jak stawić czoła prześladowcom z wdziękiem i profesjonalizmem” – czytamy w komentarzach.

Na odpowiedź Horton zareagowali także inni dziennikarze i dziennikarki. Reporter telewizyjny Sean O’She z Global News Canada określił odpowiedź swojej koleżanki jako „odzew roku”.

Horton po przeczytaniu wielu pozytywnych słów postanowiła odpowiedzieć swoim fanom.

„Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości dzisiejszego ranka. Zajęło mi wiele godzin, zanim przestałam się trząść… ale otrząsnęłam się” – napisała na swoim profilu na X.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: