Przejdź do treści

Meghan Trainor o goleniu meszku na twarzy: „To prawda. Jesteśmy owłosione”

Meghan Trainor
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Och, golę brodę, to moja brzoskwinka!” – skomentowała Meghan Trainor swój film, który udostępniła na TikToku. Piosenkarka w rozmowie z Kelly Clarkson szczerze opowiedziała o meszku na twarzy. Jak przyznała, większość kobiet go ma i rozmowa o tym nie powinna być powodem do wstydu.

Meghan Trainor o meszku na twarzy

Meghan Trainor, amerykańska piosenkarka i producentka muzyczna, była gościnią The Kelly Clarkson Show. Prowadząca program przypomniała widzom wideo, które wokalistka opublikowała na swoim profilu na TikToku. Na filmie widzimy, jak artystka stoi w łazience przed lustrem, goli sobie twarz i przypadkowo kaleczy się kilka razy.

„Och, golę brodę, to moja brzoskwinka!” – skomentowała po pytaniu Clarkson o to, co robi.

Przyznała także, że jej brat spontanicznie zaczął ją nagrywać, przez co trochę się zestresowała i zraniła. Gwiazda muzyki pop zasugerowała również, że meszek na kobiecych twarzach jest bardziej powszechny, niż się może wydawać.

„Ludzie o tym nie rozmawiają. Porozmawiajmy o tym zatem” – zaproponowała prowadząca program.

Clarkson wyznała, że również jest posiadaczką brzoskwiniowego meszku na skórze twarzy. Pogładziła swój policzek i stwierdziła, że włosy są wyczuwalne w dotyku. Jak zauważyła, wraz z wiekiem u wielu kobiet pojawia się owłosienie na twarzy.

„Jestem blondynką, więc kiedy wychodzę na słońce, wyglądam jak wampir ze 'Zmierzchu’. Moja broda zaczyna błyszczeć” – stwierdziła żartobliwie.

„To prawdziwe. Jesteśmy owłosione”

Treinor przyznała, że zauważyła meszek u siebie na twarzy dopiero niedawno. Podczas kręcenia teledysku do „My Lips Are Movin” artystce zrobiono zbliżenie na usta. W oku kamery włoski stały się bardziej widoczne niż na co dzień.

„Pomyślałam wtedy: Mam wąsy! Dlaczego nikt mi nie powiedział?” – tłumaczyła.

Jak wyjaśniła Trainor, goli twarz najczęściej wieczorem lub w dzień przed pojawieniem się przed kamerami czy kręceniem teledysku. Na przedstawionym filmie na TikToku przygotowuje się do występu w australijskim programie „Idol”. Clarkson skomentowała, że sama nie pozbywa się meszku z twarzy, ponieważ jej się zwyczajnie nie chce. „To prawda. Jesteśmy owłosione” – skwitowała gwiazda muzyki pop.

„I to super atrakcyjne!” – podsumowała Kelly.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: