Przejdź do treści

„Jaki ten strój jest wyzywający! Chodzisz do pracy, a nie na randkę”. Pielęgniarka, wyśmiewana za wygląd swojego uniformu, odpowiada

Erika Diaz / screeny TikTok
Erika Diaz / screeny TikTok
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Czy uniform pielęgniarki nie może być obcisły? Tak uważają użytkownicy TikToka, którym nie podoba się to, jak wygląda 22-letnia Erika Diaz. Komentujący zarzucili młodej pielęgniarce, że jej strój jest niewłaściwy i zbyt wyzywający.

Młoda pielęgniarka z TikToka

22-letnia Erika Diaz to pielęgniarka, która swoją popularność zyskała dzięki TikTokowi. Obecnie obserwuje ją niemal 100 tys. osób. Kobieta chętnie dzieli się na swoim koncie historiami z życia szpitala. Diaz na każdym kroku podkreśla, że pielęgniarstwo to nie jej praca, a misja. Służy w szpitalu, nie oczekując niczego w zamian.

22-latka na swoim profilu na TikToku często pokazuje się w swoim szpitalnym uniformie, na który składają się zwykłe, dopasowane niebieskie spodnie oraz bluzka z delikatnym dekoltem w serek. Użytkownikom TikToka nie podoba się jednak, że kobieta nosi bluzkę wsuniętą w spodnie. Ich zdaniem nie jest to wygodna opcja dla pielęgniarki, która w szpitalu wykonuje przecież pracę fizyczną.

Kobieta z biżuterią na ręce

Nieprofesjonalny strój pielęgniarki?

Fani uważają też, że góra uniformu noszonego przez Erikę jest zbyt mała. Wielu z nich wprost zapytało pielęgniarkę, dlaczego nosi swój strój w nieodpowiedni sposób.

„To po prostu nieprofesjonalne!”,

„Możesz po prostu kupić większy rozmiar, aby mieć miejsce na oddech”,

„Nie wstydzisz się chodzić w takim? To jest za małe”,

„Ojej, jaki ten uniform wyzywający. Chodzisz do pracy, a nie na randkę” – czytamy w komentarzach.

Erika w końcu nie wytrzymała. W jednym z komentarzy na TikToku napisała, że uniform wygląda na niej inaczej ze względu na nieproporcjonalną sylwetkę.

„Pracuje na dwóch stanowiskach. Jestem pielęgniarką oraz wolontariuszką i nadal się uczę. Poświęcam swoje życie na pomocy innym, a czyjeś opinie są dla mnie nieistotne” – dodała Erika.

 

@_erikamdiazi have the matching tote bag too 💗♬ original sound – TONY STATOVCI

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: