Przejdź do treści

Hannah Waddingham usłyszała od fotografa seksistowską prośbę. Wideo z ostrą odpowiedzią aktorki stało się wiralem!

Hannah Waddingham
Wideo z reakcją Hannah Waddingham na seksistowską zaczepkę stało się wiralem/ fot. Kate Green/ Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Gwiazda serialu „Ted Lasso” Hannah Waddingham została w nieprzyjemny sposób zaczepiona przez fotografa podczas corocznej gali Olivier Award. „Pokaż więcej nogi” – zawołał do niej mężczyzna. Aktorka ostro mu odpowiedziała. „Ta kobieta jest wzorem do naśladowania” – komentują internauci.

Hannah Waddingham reaguje na seksistowski komentarz

O tej sytuacji mówią dzisiaj głośno media na całym świecie. Wideo z ostrą odpowiedzią Hannah Waddingham na seksistowską zaczepkę fotografa stało się wiralem, a internauci nie szczędzą aktorce słów podziwu. Gwiazda serialu „Ted Lasso” czy „Gra o tron” pozowała fotografom przed Royal Albert Hall, w którym odbywała się coroczna gala Olivier Award. W trakcie wydarzenia wręczane są nagrody dla najlepszych przedstawień teatralnych wystawianych w Londynie, przyznawane przez Society of London Theatre. W kierunku aktorki padła jednak niestosowna prośba od jednego z fotografów.

„Pokaż więcej nogi” – zawołał do Waddingham.

Do sieci trafił film, na którym widać, w jaki sposób zareagowała gwiazda na seksistowską zaczepkę. Jak widzimy, aktorka postanowiła zwrócić się do mężczyzny i ostro mu odpowiedzieć.

Nigdy nie zwróciłbyś się tak do mężczyzny. Nie bądź ch***m, (…) nie mów do mnie 'pokaż nóżkę'” – powiedziała.

Następnie 49-latka podeszła do fotografa i rozpoczęła z nim dyskusję. W tym czasie zebrani wokół ludzie zaczęli wiwatować i gratulować aktorce.

„Miej maniery” – zakończyła Waddingham wymianę zdań z fotografem.

Aleksandra Laudańska

„Świetny przykład dla młodych dziewczyn”

Film z reakcją Hannah Waddingham został opublikowany w mediach społecznościowych i rozpętał burzę. Internauci nie kryli słów uznania dla aktorki i krytykowali mizoginistycznego fotografa.

„Ona jest królową. Niestety wiele kobiet uznałoby to za komplement. Mam nadzieję, że pewnego dnia zdadzą sobie sprawę, że tego typu uwagi od mężczyzn nie mają nic wspólnego z pochlebianiem. To po prostu czysty seksizm…”

„Kiedy przypadkowy mężczyzna prosi mnie o uśmiech, moja odpowiedź brzmi: 'czy kiedykolwiek prosiłeś mężczyznę, żeby uśmiechnął się do ciebie?’. Większość mężczyzn jest zaskoczona”

„Ta kobieta jest wzorem do naśladowania”

„Nie mogłabym jej bardziej kochać! Uwielbiam ją za to, że twardo stąpa po ziemi i nie pozwoli, aby ludzie traktowali ją jak gó…o”

„Świetny przykład dla młodych dziewczyn w branży, jak zachować swoją godność”

„Hannah Waddingham to skarb NARODOWY!”

„Kobiety nie powinny znosić takich zachowań. Jestem z niej dumna” – czytamy w komentarzach.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: