Przejdź do treści

Gadżety erotyczne to nie tylko wibratory! Które z nich poleca trenerka kreatywnego seksu Joanna Keszka? [WIDEO]

Gadżety erotyczne
Gadżety erotyczne - Joanna Keszka o nich opowiada
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Jak wybrać gadżet erotyczny odpowiedni dla siebie? I jak najlepiej zabawki dla dorosłych wykorzystać w łóżku? O tym w rozmowie z Kamilą Ryciak mówi autorka książki „Potęga zabawnego seksu” Joanna Keszka.

Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne kojarzyły ci się do tej pory głównie z wibratorami? To ogromny błąd! Oprócz nich jest jeszcze mnóstwo innych zabawek, które warto wypróbować w łóżku. My mówimy o trzech, które wybrała Joanna Keszka, trenerka kreatywnego seksu. W rozmowie z Kamilą Ryciak wyjaśnia, dlaczego warto je wprowadzić do naszego życia seksualnego i jak je najlepiej wykorzystać w łóżku.

Joanna Keszka to autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie” i „Potęga zabawnego seksu”. Jest ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, autorką scenariuszy erotycznych i nieustraszoną testerką wibratorów. Prowadzi też butik ze zdrowymi i eleganckimi gadżetami dla kobiet i par.

 

 

Obejrzyj rozmowę z Joanną Keszką!

Zobacz rozmowę na temat zabaw erotycznych temat na naszym kanale na YouTubie. Jest już dostępna pierwsza część całego wywiadu z Joanną Keszką o intrygującym tytule: „Zacznijmy puszczać się w seksie”, druga – o tym, jak możemy wykorzystać jedzenie w łóżku oraz trzecia – o zabawach erotycznych.

Już wkrótce pojawią się jego kolejne części. Dowiesz się z nich, jaki jest przepis na udane życie seksualne i jak można je łatwo zepsuć, czym jest pulsator i czym się różnią od siebie rodzaje wibratorówJoanna Keszka mówi otwarcie i bez wstydu o wszystkim tym, co sprawia przyjemność, a o co bałaś się zapytać!

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: