Przejdź do treści

Dominika Gwit-Dunaszewska: jestem gruba, jestem szczęśliwa

Dominika Gwit leżąca na łóżku
zdjęcie: https://www.instagram.com/dominikagwit/
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Dominika Gwit na Instagramie zaraża uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia. Jednak nie wszystkich. Aktorka w opisach pod radosnymi zdjęciami podkreśla, że czuję się dobrze i jest szczęśliwa. Internauci zarzucają jej, że jest ignorantką zdrowotną i promuje otyłość. 

Sylwetka Dominiki Gwit-Dunaszewskiej jest obiektem wielu dyskusji w internecie.  Jedni zachwycają się jej poczuciem humoru, dystansem i pozytywnym podejściem do życia, inni publicznie krytykują ją za zaniedbanie, ignorancję zdrowotną i promowanie otyłości.

Aktorka czuje się szczęśliwa, spełniona a swój wygląd komentuje tak:

„TAK – jestem gruba, TAK – jestem szczęśliwa, TAK – mam do tego prawo, TAK – będę o tym mówić głośno! NIE – nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE – nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana!”

Zobacz cały wpis:

 

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Niektórym internautom nie podoba się pozytywna postawa Dominiki Gwit i akceptacja ciała. Wyrażają to w komentarzach.

Sama siebie nazywała chorą otyłą i pronowała zdrowy tryb życia...teraz lezy gruba usmiechnieta i wmawia mlodym dziewczynkom ze jest sie pieknym nie wiadomo co .....jakby alkoholik robil zdjecia z wódą.... I mowil ze wszystko gra ;)

Susananniesusan

Pani Dominiko, bez żadnych złośliwości ale proszę zadbać o swoje zdrowie.

milenasztaberek

Wyglądasz grubo, no ale jak Ci z tym dobrze...Tylko nie wmawiaj, że czujesz się bosko, dla próby wbiegnij po schodach na 3 piętro i dopiero składaj deklarację jak jest!

kokotgorska

Dominika Gwit na Instagramie

Większość komentarzy jest na szczęście pozytywna. Sama Dominika nie komentuje nieprzychylnych komentarzy na swoim profilu .

Dominika Gwit-Dunaszewska ma 30 lat. Jest aktorką i dziennikarką. Związana jest z Teatrem Muzycznym w Gdyni oraz produkcjami stacji TVN. Brała udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wielokrotnie powtarza, że mimo swojej figury, ma dobrą sprawność i kondycję fizyczną. Aktywnie spędza czas i cieszy się z życia.

W lipcu zzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?