Przejdź do treści

Cher o starzeniu się: „Niedługo osiemdziesiątka, a ja nadal będę nosić dżinsy i nadal będę mieć długie włosy”

Na zdjęciu Cher, wokalistka- HelloZdrowie
Cher udowadnia, że wiek to tylko liczba Fot. Dimitrios Kambouris - Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Społeczeństwo chciałoby często narzucić dojrzałym osobom, co wypada robić w ich wieku, a czego już nie. Na szczęście Cher, która kocha eksperymentować z wyglądem, ma swój nietuzinkowy styl i młodzieńczego ducha, nie uznaje barier wiekowych. W jednym z programów, którego była gościnią, wyznała, z czego nie zamierza rezygnować, mimo że zbliża się do osiemdziesiątki.

„Nie próbuję być młoda, jestem tym, kim jestem”

Cher, aktorka i wokalistka, bogini popu, znana jest nie tylko ze swoich kultowych przebojów i ról, ale także z niepowtarzalnego wizerunku. To prawdziwa ikona stylu i mody. Artystka, mająca na swoim koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt, jest inspiracją dla wielu kobiet. Jej charakterystycznym znakiem są długie, czarne i lśniące włosy.

To właśnie one stały się przedmiotem dyskusji w programie Good Morning Britain. 77-letnia Cher, która jest podziwiana za witalność i promienny wygląd, została zapytana, jak udaje jej się zachować tak młodzieńczy wygląd, mimo że za trzy lata wejdzie w ósmą dekadę życia.

Cher wyznała, że nigdy nie zetnie włosów na krótko oraz nie zamierza zmienić stylu ubierania się. Jej odpowiedź zaskoczyła Susannę Reid, gospodynię programu, która ścięła włosy w wieku 52 lat.

Pamiętam, jak rozmawiałyśmy z moją przyjaciółką Paulette o tym, kiedy zamierzamy obciąć włosy i przestać nosić dżinsy, bo wydawało nam się, że w pewnym momencie kobiety tak robią. Ale to się jeszcze nie wydarzyło. Nie mogę uwierzyć, że niebawem skończę 80 lat, wcześniej niż bym sobie tego życzyła. I nadal będę nosić dżinsy i nadal będę mieć długie włosy„- wyjaśniła Cher.

Jednak decyzja o tym, by nie fundować sobie fryzury oraz odzieży „stosownej do wieku” to nie wszystko. Cher żartobliwie dodała, że to także zasługa genów. Na jej młodzieńczego ducha wpływa również otoczenie. Diwa stara się otaczać przyjaciółmi z różnych kręgów wiekowych. Przyznała, że ma sporo młodszych znajomych i nadąża za trendami. Ale przyjaźni się także ze starszymi. Jak podkreśliła w programie, nie odmładza się na siłę.

Szczerze mówiąc, nie próbuję czuć się młoda, nie próbuję być młoda, jestem tym, kim jestem, cokolwiek to znaczy„- powiedziała.

Izabela Pajor

„Czy ktoś mi powie, kiedy poczuję się STARA?”

W maju Cher wyznała na Twitterze, że nie wierzy, że kończy 77 lat. Opisała to jako „żart”, ponieważ czuła, że jeszcze daleko jej do tego, żeby się starzeć. Żartobliwie spytała innych użytkowników platformy, kiedy zacznie czuć się staro.

„Czy ktoś mi powie, kiedy poczuję się STARA? To niedorzeczne. Ciągle słyszę te liczby, ale szczerze mówiąc, nie mogę ich zrozumieć” – napisała

W tym samym wpisie Cher podzieliła się wyznaniem, że hashtagi Twittera są dla niej niezrozumiałe i kłopotliwe, bo ma dysleksję.

Cher niedawno rozstała się z producentem muzycznym Alexandrem „AE” Edwardsem, który jest prawie cztery dekady od niej młodszy. Jednak ich przyjaciele uważają, że wciąż są oni sobie bliscy.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwińźródło: wionews.com

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: