3 min.
Z przymrużeniem oka o miesiączce, cipce i hormonach. Tiktokerka podbija Internet i serca kobiet

Hayley Morris na TikToku łamie tabu\ źródło: TikTOk @hayleygeorgiamorris
A gdyby tak o fizjologii mówić głośno i dosadnie? A krępujące sprawy obracać w żart? Wszak to element codzienności, który dotyczy nas wszystkich. Taką strategię przyjęła Brytyjka, Hayley Morris. Błyskotliwa, zabawna i łamiąca tabu gwiazda mediów społecznościowych udowadnia, że nie ma tematu, którego nie można by podjąć.
„Cipkowy hotel” i jego perypetie
Ponad 4 miliony fallowersów i kilku- lub kilkunastomilionowe wyświetlenia pojedynczych filmów. Kanał społecznościowy Hayley Morris, który zdobył tak wielką popularność, istnieje zaledwie od dwóch lat. Kiedy panował głęboki lockdown i ludzie pozamykali się w domach, Hayley Morris poczuła nudę. I zaczęła kręcić zabawne filmiki, które dużo mówią o naszym ciele i normalizują z pozoru wstydliwe tematy. Miesiączka, huśtawki hormonalne, czy „pierdzenie” cipką po stosunku seksualnym to zupełnie normalna rzecz! Której z nas nigdy nie wpadł tampon do muszli klozetowej podczas wypróżniania się? Która nie mogła opanować emocji podczas PMS?
@hayleygeorgiamorris Hormones out here doing the most #MeVsBrain #Comedy #Funny
Zamiast się zawstydzać, śmiejmy się z tego razem z Hayley. Na Tik Toku twórczyni zaprasza nas do „Vagina Hotelu”, w którym przedstawia rozmaite przygody menagerki tej instytucji. Najgorzej jest, kiedy do „cipkowego hotelu” wpada Okres, przynosząc ze sobą różne nastroje, emocje i humory. Jeszcze gorzej jest wtedy, kiedy jego wizyta się przedłuża. Albo kiedy nagle znika i pojawia się tam Penis. Czasem konieczna jest interwencja Hormonów.
@hayleygeorgiamorris Not exactly the guest he was aiming for… 👀 #MeVsBrain #Funny #Comedy
W przestrzeni zakupowej HelloZdrowie znajdziesz produkty polecane przez naszą redakcję:
Komedia to moja życiowa pasja
Zabawna gra aktorska, wcielanie się we wszystkie możliwe postacie i dystans do siebie sprawiają, że Morris można oglądać w nieskończoność. Ale jest ona nie tylko gwiazdą mediów społecznościowych, ale także komediopisarką. W marcu ukaże się jej książka pt. „Me vs Brain: An Overthinker’s Guide to Life”. Opowiada ona o życiu z natrętnymi myślami i niepokojem. Nadmierne analizowanie jak się okazuje, może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem, a Morris bada momenty, w których mózg i ciało odmawiają współpracy.
„Komedia to moja życiowa pasja. Od najmłodszych lat wykonywałam skecze komediowe, które mój tata pisał dla mnie i mojego brata. Nikt ich nie zobaczył, ale tworzą jedne z moich ulubionych wspomnień z dzieciństwa. Kiedy straciłam tatę w 2021 roku, zdecydowałam, że chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby był dumny. Był niesamowitym pisarzem i napisał kilka książek, ale niestety nigdy nie udało mu się ich opublikować. „Writing Me Vs Brain” to nie tylko spełnienie marzeń i coś, co mnie bardzo ekscytuje. To także hołd dla mojego ojca i wszystkiego, czego mnie nauczył” – wyznała.
Autorka ma nadzieję, że jej publikacja wywoła uśmiech na twarzach czytelników.
„I że pomoże im poczuć się bardziej komfortowo ze sobą oraz dowiedzieć się, że są dalecy od bycia osamotnionymi w swoich przemyśleniach” – podsumowuje.
źródło: thebookseller.com
Ciekawe? Poleć artykuł znajomej!
Zobacz także

„Cipka to nie piwonia!” – pisze edukatorka ginekologiczna Aga Szuścik i wyjaśnia, skąd wzięła się obsesja na punkcie zabijania jej zapachu

„Hormony działają na podstawie tego, co jemy. Jeśli nie jemy zgodnie ze swoim metabolicznym IQ, brak nam energii, koncentracji i mamy kłopoty z układem pokarmowym” – mówi health coach Agnieszka Pająk

„Gubię mocz tylko czasem, kiedy kicham, to jest ok?”. Pani Fizjotrener ostrzega, że to nie jest ok!
Podoba Ci się ten artykuł?
Tak
Nie
Powiązane tematy:
Polecamy

29.03.2023
„Sami zapracowaliśmy na to, że wyżej cenimy wiedzę celebrytki niż profesora psychiatrii”. O fake newsach w kontekście zdrowia psychicznego mówi Marta Glanc, analityczka Stowarzyszenia Demagog

28.03.2023
Klaudia była pielęgniarką w Ukrainie. „Naoglądałam się w życiu ludzkiego cierpienia, ale doświadczeń z wyjazdu nie mogę z niczym porównać”

28.03.2023
„Miałam kilka takich sytuacji, w których zasugerowano, że dziecko zostanie odebrane, jeżeli go nie adoptuję” – o realiach rodzin zastępczych opowiada Aleksandra Gnap

27.03.2023