Przejdź do treści

Sześć pokoleń na jednym zdjęciu. Seniorka rodu tuli swoją prapraprawnuczkę

Członkinie rodu spełniły marzenie nestorki \ źródło: Facebook
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

98-letnia Cordelia Mae Hawkins doczekała się 623 potomków. Jej pierwsze spotkanie z 7- tygodniową prapraprawnuczką zostało uwiecznione na zdjęciu. Fotografia, na której widzimy przedstawicielki sześciu pokoleń rodu, podbiło serca internautów i stało się hitem mediów społecznościowych.

Nestorka zobaczyła prapraprawnuczkę po raz pierwszy

98-letnia Cordelia Mae Hawkins, na którą członkowie rodziny mówią MaeDell, trzyma w ramionach siedmiotygodniową Zhavię Whitaker, swoją pierwszą prapraprawnuczkę (jak dotąd nestorka miała samych praprawnuków). Na zdjęciu widzimy także: 77-letnią córkę kobiety, Frances Snow, 58-letnią wnuczkę, Gracie Snow Howell; 29-letnią prawnuczkę, Jacqueline Ledford i 19-letnią praprawnuczkę, Jaisline Wilson.

Spotkanie to jest spełnieniem marzeń nestorki, która chciała aby odwiedziły ją przedstawicielki kilku pokoleń. Seniorka mieszka w domu opieki. To właśnie tam doszło do wzruszającego spotkania, które zostało uwiecznione na fotografii. Zdjęcie zostało udostępnione na Facebooku przez Gracie Snow Howell  i szybko podbiło serca internautów. Zyskało mnóstwo komentarzy i wiele innych udostępnień. Autorką niecodziennej fotografii jest Sheryl Blessing, siostra Gracie Snow Howell.

„Po prostu zaplanowałyśmy dzień i wszystkie się spotkałyśmy, a babcia wiedziała, że przyjdziemy. Była podekscytowana. Spędziłyśmy z nią trzy godziny” – relacjonowała w rozmowie z „Good Morning America” Gracie Snow Howell, wnuczka 98- latki.

 

Jestem po to, by razem z przyszłą mamą doprowadzić do szczęśliwego zakończenia - mówi położna Izabela Rychlik

Jest matką 23 dzieci

Właśnie podczas tego spotkania Cordelia Mae Hawkins pierwszy raz zobaczyła swoją prapraprawnuczkę Zhavię Whitaker.  Bardzo się wzruszyła tym momentem i mocno tuliła dziecko. Kobiety nie spodziewały się, że pamiątkowe rodzinne zdjęcie obiegnie świat i stanie się hitem sieci.

Cordelia Mae Hawkins ma dużą rodzinę. Doczekała się ona w sumie około 623 potomków. Kobieta po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy miała zaledwie 16 lat. Jej mężem był 50-letni wdowiec Bill. Para wspólnie wychowywała dziesięcioro dzieci mężczyzny z poprzedniego związku. Cordelia Mae Hawkins była dla nich jak matka. Po śmierci Billa, kobieta wyszła jeszcze dwukrotnie za mąż. Urodziła łącznie 13 dzieci. Razem z przysposobionymi miała więc ich 23.

Rodzina nestorki, żeby nie pogubić się w wyliczeniach, stworzyła tabelę, w której wpisani są członkowie tej licznej rodziny.

„Miała ciężkie życie. Ale ma dobrą duszę” – powiedziała o swojej babci Gracie Snow Howell.

źródło: goodmorningamerica.com

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: