Przejdź do treści

„Seks jest wykorzystywany do szybkiej i surowej oceny”. Joanna Keszka mówi, jak można łatwo zepsuć swoje życie seksualne [WIDEO]

Jak można łatwo zepsuć swoje życie erotyczne?
Jak można łatwo zepsuć swoje życie erotyczne? Wyjaśnia Joanna Keszka
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Na udane życie erotyczne można pracować latami, ale bardzo szybko można je zepsuć. Co ma na to wpływ i jak je później naprawić? Na te pytania odpowiada w rozmowie z Kamilą Ryciak trenerka kreatywnego seksu i autorka książki „Potęga zabawnego seksu” Joanna Keszka.

Przepis na zepsucie swojego życia erotycznego

Joanna Keszka to autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie” i „Potęga zabawnego seksu”. Jest ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, autorką scenariuszy erotycznych i nieustraszoną testerką wibratorów. Prowadzi też butik ze zdrowymi i eleganckimi gadżetami dla kobiet i par.

W rozmowie z Kamilą Ryciak porusza kolejny ważny temat. Szczerze odpowiada na przewrotne pytanie, jak zepsuć swoje życie seksualne. Przy okazji podpowiada też, jak je możemy naprawić i co zrobić, żeby było lepsze. „Seks jest wykorzystywany do szybkiej i surowej oceny” – podkreśla Joanna Keszka. I tłumaczy, jak się w to nie wciągnąć!

wibrator

Obejrzyj rozmowę z Joanną Keszką!

Zobacz rozmowę na temat tego, jak łatwo można zepsuć swoje życie seksualne, na naszym kanale na YouTubie. A dowiesz się, jakie zachowanie w łóżku może się skończyć bardzo źle! I jak odwrócić tę sytuację.

Jest już dostępna pierwsza część całego wywiadu z Joanną Keszką o intrygującym tytule: „Zacznijmy puszczać się w seksie”. W kolejnych rozmawiamy m.in o tym, jak możemy wykorzystać jedzenie w łóżku , o zabawach erotycznych oraz o gadżetach, które mogą nam się przydać w łóżku.

Już wkrótce na naszym kanale pojawi się ostatni fragment rozmowy z Joanną Keszką – o tym, jak nabrać odwagi w łóżku. Joanna Keszka mówi otwarcie i bez wstydu o wszystkim tym, co sprawia przyjemność, a o co bałaś się zapytać!

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: