Przejdź do treści

Paulina Porizkova o poszukiwaniu partnera w dojrzałym wieku: „Drogie panie, to jest do bani”

Paulina Porizkova przyznała, że nie jest jej łatwo poznać kogoś nowego\ Fot. Jared Siskin/Patrick McMullan via Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Paulina Porizkova, supermodelka i aktorka, wielokrotnie zabierała głos na temat wchodzenia przez kobiety w dojrzały wiek. Tym razem skupiła się na randkach i poszukiwaniach partnera. O swoich osobistych doświadczeniach 57-latka opowiedziała w programie „Red Table Talk”. Z jej słów wynika, że nie jest różowo. I wcale wiek nie jest tu przeszkodą…

„Spali już chyba ze wszystkimi moimi przyjaciółkami”

Paulina Porizkova, amerykańska modelka czeskiego pochodzenia, ma 57 lat. Jej wielką miłością był Richard Theodor Otcasek (Ric Ocasek), wokalista grupy The Cars i producent muzyczny. Mieli za sobą 28 lat małżeństwa, doczekali się dwóch synów, jednak ostatecznie podjęli decyzję o separacji. Rok później, w 2019 roku ukochany Porizkovej niestety zmarł. Teraz modelka jest już gotowa na nowy związek. Problem tylko w tym, że brak do tego odpowiednich kandydatów. Modelka opowiedziała o poszukiwaniu partnera w jednym z odcinków programu „Red Table Talk”, prowadzonego przez aktorkę Jadę Pinkett Smith, jej córkę Willow i matkę Adrienne.

„Mam 57 lat i jestem w puli randkowej, w randkowym basenie. Ten singielski świat jest naprawdę mały, i to raczej nie basen, tylko mała brudna kałuża. Drogie panie, to jest do bani” – z rozbrajającą szczerością skwitowała swoje życie osobiste.

Co miała na myśli mówiąc o „basenie”? Otóż zdaniem modelki, wielu mężczyzn, których poznaje, było już z relacjach z jej koleżankami, to właściwie „obieg zamknięty”.

„Okazuje się, że jeśli spojrzymy na aplikacje randkowe, mężczyźni, którzy mają ochotę sypiać z partnerkami w podobnym sobie wieku, spali już chyba ze wszystkimi moimi przyjaciółkami” — wyznała w studiu.

To sprawia, że w rozmowach z koleżankami pojawiają się imiona mężczyzn, których i one miały okazję już poznać. Jest tego jedna dobra strona: kobiety mogą doradzać sobie wzajemnie, czy warto wejść w relację z danym kandydatem, czy lepiej sobie odpuścić. „- Spałaś już z nim? – Taaa, nie warto… – OK, dzięki” – tak ponoć wyglądają ich rozmowy.

Piękno nie ma wieku

Porizkova na wybiegach modowych pojawiła się wieku 13 lat. Jej życie zawodowe to pasmo sukcesów. Wciąż nie zwalnia tempa. W mediach społecznościowych i wywiadach podkreśla, że nigdy nie czuła się tak pięknie jak teraz. W ubiegłym roku pokazała swoje nagie ciało na okładce wrześniowego „Los Angeles Magazine”, który poruszył kwestię dyskryminacji ze względu na wiek.  Na swoim profilu na Instagramie zapytała jakiś czas temu: „Dlaczego seksapil i nagość są uznawane, kiedy kobieta jest młoda, a później jest za nie piętnowana?”. Jej profil śledzi blisko 900 tys. osób.

 Źródło: vanityfair.com

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: