Przejdź do treści

73-letnia Colleen Heidemann pokazuje nagranie z siłowni. „Ikona!” – piszą zachwyceni fani

Colleen Heidemann
73-letnia Colleen Heidemann pokazuje, że wiek to tylko liczba! "Jak można tak bajecznie wyglądać na siłowni? Ikona!" - piszą fani/ Photo by Taylor Hill/FilmMagic
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Colleen Heidemann sprzeciwia się stereotypowemu postrzeganiu „silversów”. 73-letnia modelka opublikowała w mediach społecznościowych krótkie wideo, na którym pokazuje, jak ćwiczy. „Dążę do tego, aby być tak wspaniała”, „Jesteś taką inspiracją!”, „Udowadniasz, że wiek to tylko liczba” – piszą fani zachwyceni formą modelki.

Niezwykła Colleen Heidemann

Colleen Heidemann pokazuje, że wiek to tylko liczba. 73-letnia modelka w mediach społecznościowych publikuje nagrania z oszałamiających sesji zdjęciowych czy fotografie stylowych inspiracji modowych. Namawia do tego, by nosić to, w czym czujemy się dobrze, niezależnie od tego, ile mamy lat.

Heidemann, która karierę modelki rozpoczęła dopiero w wieku 69 lat, głośno sprzeciwia się stereotypowemu postrzeganiu osób starszych. Jest również inspiracją dla wielu swoich obserwatorów i podkreśla, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Jak wyznała w jednym z wywiadów, ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spełni się jeszcze jako aktorka.

 „Pasjonuje mnie oglądanie starszych kobiet obsadzanych w głównych rolach poza tradycyjnym, stereotypowym wizerunkiem babci” – powiedziała.

Modelka i influencerka swoją postawą stara się inspirować inne kobiety. Otwarcie mówi o tym, jak ważne dla niej są ćwiczenia i zdrowa dieta. Heidemann lata temu niemal całkowicie zrezygnowała z mięsa, które jada jedynie kilka razy w roku.

Szczerze wierzę, że stymulacja fizyczna i umysłowa jest konieczna, by mieć lepsze życie, które, miejmy nadzieję, pozwoli na znacznie więcej osobistej wolności, godności, dumy i samodzielności!” – mówiła.

Paulina Porizkova

„Udowadniasz, że wiek to tylko liczba”

Niedawno Heidemann opublikowała w mediach społecznościowych zapierające dech w piersiach wideo. 73-letnia influencerka podzieliła się krótką kompilacją swoich treningów, która stała się hitem! Na filmie widzimy Heidemann na bieżni, ale także ćwiczącą ramiona i nogi na maszynach z obciążeniem. Jak podkreśla modelka, dbanie o dobrą formę i zdrowie jest dla niej priorytetem.

„Moje ciało zmienia się tak szybko na tym etapie życia, że gdy tylko odpuszczę na kilka dni, czuję niepokojący początek sztywności. Odmawiam się temu poddać. Pilates, nadchodzę!!!” – napisała pod publikacją.

Internauci byli zachwyceni formą 73-latki, a jej wideo polubiło niemal 121 tys. osób. Jej fani swój zachwyt formą influencerki licznie wyrazili w komentarzach pod filmem.

„Dążę do tego, aby być tak wspaniała”

„Mam 45 lat i jest zaskakujące jak sztywno i niekomfortowo się czuję, jeśli robię sobie 'przerwę’ od ćwiczeń. To alarmujące i otwiera oczy”

„Jak można tak bajecznie wyglądać na siłowni? Ikona!”

„Jesteś taką inspiracją!”

„Udowadniasz, że wiek to tylko liczba” – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Colleen Heidemann (@colleen_heidemann)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: