Przejdź do treści

Ciałopozytywna tiktokerka padła ofiarą hejtu. Powód? Wysportowany mąż!

Alicia McCarvel i jej mąż Scott od lat są szczęśliwą parą \źródło: Instagram@aliciamccarvell
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Alicia McCarvell to popularna tiktokrokerka, której kanał śledzi ponad 5 milionów osób. W mediach społecznościowych propaguje ciałopozytywność i samoakceptację. Jej nagrania pełne ciepła, ekspresji i humoru sprawiły, że kanadyjka zjednała sobie wielu fanów. Kiedy jednak Alicia na jednym z nagrań pokazała swojego męża, posypały się szokujące komentarze.

„On cię nie kocha”

Jeszcze przed kilkoma laty Alicia McCarvell z Nowej Szkocji położonej w Kanadzie nie przypuszczała, że zdobędzie taką popularność w mediach społecznościowych. Prowadziła zwyczajne życie, a w 2019 roku straciła pracę. Dodatkowo walczyła z kompleksami, bo jej BMI jest wyższe niż standardowe. Szczerością, naturalnością i uśmiechem szybko zaskarbiła sobie sympatię internautów.

Niedawno Alicia McCarvel udostępniła film, w którym pokazała swoje przygotowania do ważnej uroczystości, na której miała gościć. Na nagraniu widać jej męża, Scotta, który jest kulturystą. Na tiktokerkę plus size wylał się hejt.

„Na pewno cię nie kocha”- brzmiał jeden z komentarzy.

Internauci sugerowali, że małżonkowie do siebie nie pasują i nie powinni być razem. Ktoś napisał, że „mąż czeka aby ją otruć i odebrać za nią ubezpieczenie”. Jeszcze inna osoba stwierdziła, że Scott jest przy niej z pewnością nieszczęśliwy, tylko udaje, że jest inaczej.

@aliciamccarvell

When life gives you lemons, use em for views @Scott McCarvell ||••

♬ Fame – Irene Cara

Na szczęście oprócz nienawistnych komentarzy, pojawiły się także ciepłe wypowiedzi innych internautów, którzy kibicują parze i życzą jej dużo szczęścia.

„Kocham jego ciało. I swoje ciało”

Nie czujesz się przy nim zakompleksiona”? – takie pytanie dostała od jednej z internautek Ogi Ugonoh, Polka nigeryjskiego pochodzenia, influencerka i aktywistka, po tym jak wrzuciła zdjęcie na InstaStory swojego umięśnionego partnera. Postanowiła w nagraniu opublikowanym na Instagramie odnieść się do tematu stereotypowego myślenia, które zakłada, że ciała partnerów muszą do siebie pasować.

Ogi Ugonoh przyznaje, że ten komentarz bardzo ją poruszył. A potem pojawiła się w jej głowie refleksja, że przecież kiedyś myślała tak samo.

„Zdałam sobie sprawę z tego, że wiele osób tak myśli, że trzeba się dobierać do podobnych ciał. A jak nie, to trzeba się tego wstydzić. Sama tak kiedyś myślałam – słyszymy na nagraniu. – Myślałam, że jeśli masz ciało, które mieści się w kanonie, to spotykasz się tylko z osobami, które mieszczą się w kanonie.

Ugonoh odpisała internautce, że nie czuje się zakompleksiona oraz że kocha zarówno ciało partnera jak i swoje. A wy, co o tym sądzicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ogi Ugonoh (@ogiugonoh)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: