Przejdź do treści

Z powodu kwarantanny nie możesz wychodzić do siłowni albo na fitness? Mamy listę miejsc, gdzie wykonasz bezpłatny trening online!

ćwiczenia w domu
Ćwiczenia w domu / pexels
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Jeszcze kilka tygodni temu godzinny trening na siłowni nie sprawiał ci trudności. Bez problemu wykonywałaś wszystkie ćwiczenia na sali fitness, a relaksem było dla ciebie rozciąganie mięśni. Szkoda byłoby to zmarnować, prawda? Chociaż kluby sportowe są zamknięte, zawsze możesz zrobić trening online. Masz kawałek wolnej podłogi? Zakładaj strój do fitnessu i wybierz coś z naszej listy!

Trenuj w domu!

Siłownie i kluby fitness zamknięte. Siłownie na świeżym powietrzu zaklejone streczem, by nikt z nich nie korzystał. Możemy jedynie biegać, ale nie wszyscy to lubią. Co więc robić, by po zakończeniu kwarantanny nie mieć kilku kilogramów na plusie? Trenować w domu!

Oto nasze propozycje.

Zmobilizuj się z Martą Stoberską

Marta Stoberska jest jedną z pierwszych w Polsce funkcjonalną trenerką personalną z międzynarodową akredytacją REPs. Ekspertka jest też znana z akcji „Te dupy są prawdziwe”, o której pisałyśmy na portalu.

Niedawno trenerka stworzyła na Facebooku otwartą grupę „ZMOBILIZOWANE”, gdzie we wtorki i czwartki o wyznaczonej godzinie prowadzi treningi na żywo. Każdego dnia z Martą ćwiczy coraz więcej dziewczyn. 

Uwaga! Treningi nie są zapisywane. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej zmotywować nas do ćwiczeń.

Chcesz ćwiczyć z Martą? Znajdź na Facebooku grupę „ZMOBILIZOWANE” i dołącz do wspólnych ćwiczeń już dzisiaj!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nic nie jest tylko białe albo tylko czarne. . . Twojej koleżance „na odchudzanie” pomogły ćwiczenia popularnej, polskiej Influencerki a Ciebie od jej treningów łupie w krzyżu. Twojej koleżance dobrze robi detoks sokowy a Ty dostajesz biegunki po 2 szklankach. Twojej koleżance świetnie „na cerę” robi peeling ze śluzem ślimaka a Ty dostałaś wysypki. Twojej koleżance udało się schudnąć na kateringu dietetycznym 1500 kcal a Ty na nim przytyłaś i nabawiłaś się zaparć. . . Miej swój rozum i zawsze szukaj rozwiązania dobrego DLA CIEBIE♥️. . . Jutro około godziny 9.00/9.20 będę miała okazję po raz kolejny usiąść na kanapie w @pytanienasniadanie i pogadać o wyglądzie brzuchów po porodzie. Mega ważny temat! Zapraszam?

Post udostępniony przez Marta Stoberska (@zmobilizuj__sie__z__marta)

Joga w domu

Trenujesz jogę? Na medytację na żywo o godz. 20:00 zaprasza Natalia Knopek. Specjalistka praktykuje ją od 10 lat.

Jak joginka sama o sobie mówi, chętnie dzieli się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Odrobina medytacji pomoże ci przetrwać domową kwarantannę? Wejdź na profil „Joga w domu” na Instagramie i szukaj dalszych wskazówek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wspomnienie styczniowego wyzwania, podczas którego wiele osób wywalczyło wprowadzenie jogi do swojej codziennej rutyny.??‍♀️? —— Ania @annawiktoria_ ze zdjęcia ???, nie odpuściła ani jednego dnia wyzwania!? Mamy tu obecne osoby, które też brały udział???‍♀️ —— Kiedy brak Ci motywacji, bo dni pod znakiem „niechcemisię” są nieodłączną częścią naszej jogowej drogi?, zajrzyj do wyróżnionej relacji „WYZWANIE” lub „OZNACZAJKI” ??i zaczerpnij motywacyjnej mocy od wszystkich wojowników, którzy nas dzielnie oznaczają.?❣️ —— Mówiąc o wojowniku… który wariant tej asany wykonuje Ania l, ll, czy lll? + Potrafisz nazwać pozycję wojownika w sanskrycie???‍♀️ Jeśli wiesz, napisz w komentarzu!?? —— A jeśli nie… To opis wszystkich trzech wariantów wojownika znajdziesz w naszych wcześniejszych postach!???‍♀️ #zostajęwdomuzjogą #wojownik #warriorpose #asana #pozycjajogi #jogawdomu #jogadlakazdego #jogapolska #joginka #wojowniczka #yogarepost #yogaposture #yogagirl #yogacommunity #interior #niceinterior #greenery #plants #czasdlasiebie #jogadlazdrowia #joga #joginkipolska #jogajestspoko #corobicwdomu #cwiczjoge #asanapractice

Post udostępniony przez Joga Dla Każdego (@jogawdomu)

Jessica Meinhard, autorka książki "Jak jeść słodycze i nie tyć"

Qczaj

„Dziś o 18:00 siódmy już trening live w naszej wspólnej kwarantannie! Brzuch i d*pa idealnie się ze sobą łączą, dlatego dziś na tym się skupimy! Odkryjemy, że nasza d*pa składa się z 3-ech d*p! Brzuszek będzie dziś pokazany na dwa sposoby, również dla tych, które mają problem z rozejściem mięśnia prostego!
O tym i jeszcze więcej z humorem, uśmiechem i energią na live o 18:)) na Facebook i Instagramie” – tak jeszcze trzy dni temu Qczaj, jeden z najpopularniejszych polskich trenerów, zapraszał na wspólny trening.

Qczaja nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecnie trener prowadzi „kwarantannowe” treningi raz na kilka dni, o czym zawsze informuje swoich obserwujących. To idealna propozycja dla wszystkich dziewczyn, które chcą się rozruszać i spalić kalorie, nierzadko płacząc podczas treningu ze śmiechu. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„Za robotę się ch*ju weź” – przeczytałem w jednym z komentarzy✌???? No coś w tym jest, bo i ja sam czasami zapominam, że to moja praca – tak to kochom! ???? Moje treningi to jedno, ale możliwość poprawiania Wam humoru, dawanie radości i dzielenie się swoją codziennością, to praca moich marzeń!??? Dziękuję, że doceniacie to i jesteście ze mną! ❤️ Dziś o 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ siódmy już trening live w naszej wspólnej kwarantannie! Brzuch i d*pa idealnie się ze sobą łączą, dlatego dziś na tym się skupimy! Odkryjemy, że nasza d*pa składa się z 3-ech d*p???! Brzuszek będzie dziś pokazany na dwa sposoby…również dla tych które mają problem z rozejściem mięśnia prostego! O tym i jeszcze więcej z humorem, uśmiechem i energią na live o 18 na Facebook i Instagramie ??? Do zobaczenia o 18! D*pa do góry kto był a kto będzie?✌???? Ukochuje! Daniel Józek Qczaj – #kołczrzyci #bioreqczaja #inowdomu #qczaj #qczajfitness #qczajdiety #fitlarwa #ukochojsie #inowytrwaj #inowdomu #zostańwdomu

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Podoba się? Obserwuj profil Qczaja i czekaj na kolejny trening na żywo!

Z sali fitness do własnego pokoju

Na różnego rodzaju zajęcia fitness zaprasza także wiele klubów fitness i szkół jogi. Jedną z propozycji, z jakich korzystamy, są zajęcia Szkoły Jogi na Mokotowie Jogart. Co jest w niej fajnego? Każdego dnia inny instruktor prowadzi zajęcia! 

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.