Przejdź do treści

Koronawirusowa parada kostiumów. Ojciec z córką przebierali się codziennie, by wynieść śmieci

Ojciec z córką przebrani za bohaterów z bajek
Koronawirusowa parada kostiumów. Ojciec z córką przebierali się codziennie, by wynieść śmieci/ Instagram @jimu25702
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

W Hiszpanii w trakcie kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 ojciec z córką codziennie przebierali się za bohaterów z bajek. W takich strojach wychodzili wyrzucać śmieci. Filmy z ich spacerów robią furorę w sieci. 

Niezwykły widok cieszył oczy Hiszpanów podczas narodowej kwarantanny spowodowanej SARS-CoV-2. Ojciec postanowił urozmaicić swojej córce dni w zamknięciu i codziennie wymyślał nowe stroje, w których wychodzili na spacer. Ich droga, choć krótka (para wybierała się jedynie wyrzucić śmieci), poprawiła nastrój nie tylko dziewczynce, ale i wielu osobom na całym świecie. Filmy z ich wypraw w hiszpańskim Puertollano publikował na swoim profilu na Instagramie ojciec dziewczynki, Jamie. Teraz są hitem w internecie!

Superbohaterzy w walce z koronawirusem

Początkowo w niezwykłym show brał udział sam ojciec, przybierając postać zombie, dinozaura, kartonu czy płetwonurka. Później dołączyła do niego 3-letnia Mara. Na filmach można podziwiać kreatywność tej dwójki. W czasie pandemii stali się bohaterami m.in. „Pięknej i Bestii”, „Spider-Mana”, „Zaplątanych” czy „Królowej Śniegu”. Na zakończenie kwarantanny postanowili wcielić się w superbohaterów – Batmana i Wonder Women, którzy uratują świat przed koronawirusem.

Aby zakończyć naszą osobliwą paradę kostiumów, wprowadziliśmy Puertollano do ligi sprawiedliwości, którą uosabia Wonder Women i Batman. To oni będą w stanie wytoczyć sprawiedliwość złej chorobie Covid-19

– napisał na swoim profilu na Instagramie Jamie.

Zobacz film z tego niezwykłego wydarzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jaime (@jimu25702)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: